عزیزمی عزیزمی .

عزیزمی

وام با ضمانت طلا در بانک رسالت

طلا از مدت‌ها قبل به عنوان کالای ارزشمندی شناخته می‌شده است و اکنون ستون فقرات واحد پول و پول ملی برخی از اقتصادها به حساب می‌آید، طلا که در ایران دارای دو جنبه تزئین و سرمایه گذاری است و بیشتر افراد بر روی این دو جنبه تمرکز دارند. درآمد شما و پس انداز.

 

امروزه وام یکی از نگرانی‌های بسیاری از مردم است.

این روزها بازار طلا بسیار داغ است. متأسفانه، این روزها ما در حال تعدیل نیستیم، این سالها بازار بی ثبات باعث شده که طلا با ارزش‌تر از ارزش آن باشد. این ارزش کاذب بهانه خوبی برای وام دهندگان یا فروشندگان کالا برای تضمین است. شما طلا را به قیمت وام یا کالا خریداری می‌کنید و ضمانت معتبر را به طور نقدی به سپرده گذار می‌دهید.

فروشندگان طلا با فروش طلا و هزینه بیشتر و همچنین تأمین نیازهای مالی خود با فروش طلای خود، گران و گران‌تر می‌شوند. افزایش ناگهانی تا زمانی که بانک‌ها منابع کافی برای ارائه تسهیلات نداشته باشند.

آیا تاکنون به فکر افزودن آن بدون از دست دادن سرمایه خود افتاده‌اید؟ آیا به دلیل مشکلات مالی یا گسترش کار خود به پول و وام نیاز داشتید؟ آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه و چگونه بدون داشتن ضامن و دادن چک و سفته وام دریافت کنیم؟

 

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چگونه می‌توان بدون فروش طلا و از دست دادن پول با فروش آن، وام دریافت کرد؟ آیا به این فکر کرده‌اید که چگونه بدون نگرانی و سردرد وام بگیرید؟ آیا تا به حال برای دریافت وام به موسسه مالی یا بانکی رفته‌اید و با لیست طولانی اسناد قابل ارائه و صف طولانی برای دریافت وام روبرو شده‌اید؟

 

قطعاً برای همه ما اتفاق افتاده است که به پول احتیاج داریم یا می‌خواهیم تجارت خود را گسترش دهیم، در این صورت باید سرمایه خود را افزایش دهیم. به همین دلیل، ما قصد داریم سرمایه خود را مانند اتومبیل، طلا و ... بفروشیم. نکته آخر اینکه این عنوان شما را مجبور به خواندن این مقاله کرد. شاید خیلی بهتر و گرانتر از قبل! اما ما می دانیم که با تورم روزانه‌ای که در جامعه اتفاق می افتد، این غیرممکن است.

https://telegra.ph/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D8%B7%D9%84%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D8%A7-05-02

ما با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کنونی جامعه، وام گیری را تسهیل کرده‌ایم. وام طلای تضمینی یکی از خدماتی است که ما به شما عزیزان و متقاضیان عزیز ارائه داده‌ایم، زیرا دیگر نیازی به ضامن ندارید، نیازی به انجام چک و سفته یا ارائه معادل مبلغ وام ندارید.

 

شما می‌توانید با ضمانت آن برابر با روز طلائی از ما وام بگیرید. مقدار وام تضمینی طلا کاملاً توسط ما محاسبه می‌شود و آنها به شما وام با قیمت طلای خام نمی‌دهند.

 

بنابراین، اگر هشت گرم طلا داشته باشید، و قیمت روز طلا پانصد هزار تن باشد، وام چهار میلیون تنی خواهید یافت.

 

مقدار طلای شما همراه با زمانی که برای بازپرداخت اقساط تعیین کرده‌اید، در قراردادی بین شما و ما ثبت خواهد شد. این قرارداد در دو نسخه است که یکی از آنها برای شما باقی خواهد ماند.

 

بنابراین با این توصیف وام تضمین شده توسط طلا از طرف ما یک مزیت است!

 

آیا می دانید از گرفتن وام طلا چه مزایایی می‌گیرید؟ آیا می دانید دیگر نیازی به چک، سفته و ضامن ندارید؟ آیا می دانید حتی می‌توانید دوره بازپرداخت وام را تعیین کنید؟ آیا فکر کرده‌اید که با گرفتن وام تضمین شده توسط طلا، علاوه بر پس انداز سرمایه، می‌توانید آن را اضافه کنید؟

https://dknation.draftkings.com/users/tala2021/

وام تضمینی طلا یکی از خدمات وام دهی ما است. امروزه وام‌های طلا به عنوان ساده‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین نوع وام برای عموم مردم شناخته می‌شوند. اگر با وام‌های تضمینی طلا یا وام‌های طلا یا وام‌های طلا آشنایی ندارید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

ما می‌خواهیم ساده‌ترین نوع وام را به شما بگوییم. بدون اینکه سرمایه خود را که طلا است از دست بدهید یا مجبور شوید آن را بفروشید. اگر طلا بفروشید، می دانیم که آن را از دست خواهید داد و با تورم روزانه قیمت طلا، بعداً به سختی می‌توانید آن را جایگزین کنید.

 

وام فوری می‌تواند نام دیگری برای وام پشت طلا باشد که برای مردم کاملاً شناخته شده است. زیرا در کمتر از یک ساعت وام با ضمانت طلای خود از ما دریافت خواهید کرد.

 

اخذ این وام شرایط سخت و پیچیده‌ای ندارد. همانطور که گفتیم کافی است که در پایان این مقاله با ما باشید.

 

این وام شما را از فروش طلا و از دست دادن سرمایه خود آزاد می‌کند. دیگر لازم نیست طلا بفروشید. از آنجا که هر مقدار طلا می‌دهید، می‌توانید با ضمانت طلا به مراکز وام بروید، از طلای خود وام بگیرید و مبلغ پیدا شده در اقساط را پرداخت کنید. در صورت تمایل می‌توانید دوره پرداخت این اقساط را نیز مشخص کنید.

 

مدت‌هاست که طلا به عنوان کالایی با ارزش شناخته می‌شود و در دنیای امروز ستون فقرات مالی برخی از اقتصادها است. همچنین این حمایت مالی می‌تواند به عنوان ضامن اخذ وام با ضمانت طلا محسوب شود.

 

امروزه در ایران، طلا دارای دو جنبه تزئین و سرمایه گذاری است. با توجه به این دو جنبه، افراد بسته به درآمد و پس انداز خود آن را خریداری و استفاده می‌کنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۵۳:۴۳ توسط:مربی موضوع: نظرات (0)

از زعفران و قیمت آن در نقاط مختلف دنیا چه می دانید؟

از زعفران و قیمت آن در نقاط مختلف دنیا چه می دانید؟

زعفران به عنوان گرانترین گیاه در دنیا شناخته و از آن به عنوان طلای قرمز یاد می شود، در طبیعت از گیاه کروکوس ساتیووس و در فصل پاییز بدست می آید. در دوران باستان یونانی ها و رومی ها از زعفران به عنوان ماده خوشبو کننده استفاده میکردند و در صده ی ???? در چین از آن به عنوان دارو کمک میگرفتند. این گیاه زمانی که عده ای از جمعیت کلیسایی پروتستان به آمریکا مهاجرت کردند به آنجا برده و در ساحل شرقی کشت داده شد است.

زعفران چیست ؟

زعفران رشته ها (پرچم های) گل گیاه کروکوس است که که رنگی طلایی داشته و از خشک شدن این رشته ها حاصل میشود که نحوه خشک کردن آنها تا حد زیادی در میزان رنگ دهی رشته ها موثر است. توصیف عطر و طعم زعفران کار بسیاری دشواری است و عده ای عطر آن را چوب مانند و طعمش را در برخی از غذاها شیرین، ولی به طور کلی زعفران طیف وسیعی از بو ها و طعم ها را در خود جای داده است و شاید یکی از عوامل خاص بودن این ادویه همین موضوع باشد.

به طور کلی نظر های زیادی درباره گرانترین ادویه موجود در جهان وجود دارد، به طور مثال یک نوع‌ ادویه تند که محصول آن در اتریش کشت میشود فلفل پرویان است که با نام چاپریتا شناخته میشود، این فلفل به ازای هر کیلوگرم ?? هزار دلار قیمت گذاری میشود و همینطور ادویه هایی همچون هل، وانیل، دارچین و زرد چوبه جزء گرانترین ها محسوب شده، اما‌با این حال کارشناسان اهل فن زعفران را بسیار ارزشمند تر از سایر گیاهان و ادویه ها میدانند. بر اساس قیمت های ثبت شده در بازار های جهانی قیمت هر کیلو زعفران حدود???? دلار آمریکا قیمت گذاری شده است و این موضوع تا حد زیادی به نوع زعفران و خواستگاه آن بستگی دارد. برای خرید زعفران بدون واسطه و با کیفیت به صفحه لینک شده مراجعه کنید.

برای کسانی که ممکن است اطلاعات چندانی راجع به این طلای قرمز نداشته باشند باید این نکته را یادآور شد که قیمت گذاری بر روی زعفران، تنها بر روی رشته های آن است و دیگر محصولات حاصل از آن مانند روغن و پودر زعفران قیمت هایی غیر واقعی یا فرعی نسبت به زعفران دارند. و به طور کلی شما در هر جایی با قیمت زعفران برخورد کردید این قیمت ها مربوط به رشته های زعفران است و به طور کلی به شما توصیه میکینم که از خرید محصولات جانبی زعفران خودداری کنید زیرا تشخیص اصلی و تقلبی بودن مواد موجود در این محصولات کار بسیار دشواری است. زعفران، یکی از سوغات مشهد مقدس است که در کنار زرشک، نبات و دیگر ادویه ها در این شهر مقدس به وفور یافت می شود.

قسمت های مختلف گل گیاه کروکوس برای موارد غذایی و پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد اما مهم‌ ترین بخش آن پرچم این گل میباشد. اولین قدم در برداشت زعفران کاشتن پیاز آن در اواخر جولای یا مرداد ماه تا اواخر آگوست یا شهریور ماه است، و زمان گل دهی و برداشت محصول از اواخر مهرماه یا نوامبر تا اواخر آبان ماه است. همه ی این زمان ها بسته به نوع آب و هوا و زمینی که محصول در آن کشت میشود متغیر است.قسمت بالای رشته ها یا پرچم گل کروکوس سرگل نام دارد که زعفران خالص نیز میتوان آنرا نام گذاری کرد و بیشترین میزان رنگ دهی در این قسمت از رشته ها وجود دارد. از قسمت بالای رشته ها تا قسمت سفید رنگ پوشال نام دارد که شامل رشته ی زعفران به علاوه ? تا ? میلی متر از خامه ی گل را نیز در بر میگیرد. قسمت بعدی نگین نام دارد که همان پوشال است ولی با ظاهری ضخیم تر نسبت به پوشال و همچنین از نظر زیبایی همینطور عطر و طعم بیشتری نیز دارا میباشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه قیمت زعفران بهرامن ، قیمت بروز این ادویه را بدست آورید.

استفاده های مختلف از زعفران در میزان و نوع استفاده از آن در کشور های مختلف متفاوت است و واحد اندازه‌ گیری آن مثقال و گرم و در بعضی از کشور ها مانند انگلستان اونس میباشد که هر اونس برابر ??.?? گرم است.

قیمت زعفران نگین در کشور های مختلف به شرح زیر است ؛

ایران به ازای هر گرم ? تا ?.? یورو

هند به ازای هر گرم ?.? تا ? یورو

ایالات متحده آمریکا به ازای هر گرم? تا ?.? یورو

کانادا به ازای هر گرم ? تا ?.? یورو

اروپا کشور های همچون اسپانیا ایتالیا و آلمان به ازای هر گرم ? تا ? یورو

بریتانیای کبیر به ازای هر گرم ? تا ? یورو

امارت متحده عربی به ازای هر گرم ?.? تا ?.? یورو

چین به ازای هر گرم ? تا ?.? یورو

ترکیه به ازای هر گرم ?.??تا ?.? یورو

این قیمت ها در سال ???? میلادی به ثبت رسیده است.

همانطور که مشخص است قیمت بالای این طلای قرمز است که در زیر به چرایی آن میپردازیم؛

همانطور که در بالا شرح داده شد زعفران تنها در زمان مشخص ?? تا ?? روزه قابل برداشت است که این زمان محدود باعث خاص بودن و به طبع افزایش قیمت این ادویه کمک میکند.

از همین رو تمام کسانی که به نوعی درگیر با این صنعت هستند بعد از اتمام فصل برداشت میبایست تا سال بعد برای برداشت دوباره محصولات صبر کنند.

همچنین در زمین‌هایی که زعفران کاشت و برداشت میشود نمی توان در سایر فصول سال گیاه دیگری را کاشت و از آن بهره برد.

تک تک گل های زعفران باید به وسیله انسان و دست و همچنین با دقت بسیار بالا برداشت شود تا کیفیت زعفران حفظ شود.

تنها از هر ساقه و پیاز زعفران دو تا سه گل زعفران رشد میکند.

کارگرانی که هنگام برداشت در زمین ها کار میکنند باید با ظرافت خاصی اقدام به برداشت گل ها کنند.

همچنین هنگام جداسازی رشته های زعفران از گل آن، باید با دقت زیادی این کار صورت بگیرد که همه این موارد حوصله و زمان زیاد و همچنین مهارت های منحصر به فرد خود را طلب میکند

هر گل زعفران تنها ? رشته یا پرچم قرمز رنگ میدهد که این موضوع سبب میشود هزاران گل برای مقدار قابل عرضه ای از زعفران چیده شود

بعد از جدا سازی رشته ها نیز به طور مجدد رشته ها را مورد بررسی قرار میدهند تا قسمت های مختلف رشته ها را جدا کنند که هر کدام برای بخش خاصی دسته بندی میشوند.

در آخر نیز همه‌رشته های جدا شده و تقسیم بندی شده بر اساس نوع آنها باید طی یکسری از فرایند های حساس با دقت در محیطی تاریک خشک شوند.

و اینکه چه شما به میزان ?? گرم زعفران چه ? کیلوگرم زعفران در اختیار داشته باشید باید همه ی مراحل بالا را به دقت و با حوصله تمام انجام دهید.

منبع : الف

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۰۶:۲۲ توسط:مربی موضوع: نظرات (0)

بهترین راه ورود به بورس سهام

بهترین راه ورود به بورس سهام

بهترین راه ورود به بورس سهام آریا - این روزها سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار به یکی از موضوعات داغ در جامعه تبدیل شده است. در طی یکی دو سال ممکن است بورس بخشی از نقدینگی مردم را به خود جلب کند و سود زیادی کسب کند. برای شروع کار در بورس اوراق بهادار ، بیایید اصول را بیاموزیم. اول از همه ، شما باید در مورد ورود به بازار سهام بدانید. ورود به بورس با کد بورس چگونه است؟ کد بورس اوراق بهادار چیست و کد بورسی را چگونه دریافت کردید؟ و ... برای پاسخ به این سالات با ما همراه باشید.

کد بورس اوراق بهادار چیست؟

برای خرید و فروش سهام باید از سیستم های آنلاین استفاده شود. برای دسترسی به این سیستم ها باید مراحلی را طی کنید که اولین مرحله آن کد سهام است. شناسه کد بورسی که توسط سازمان بورس اوراق بهادار برای شناسایی فعال بازار استفاده می شود. کد بورس اوراق بهادار عملکرد یک کد ملی را دارد و یک شناسه منحصر به فرد است که هویت سهامداران بازار سرمایه با آن شناسایی می شود. کد سهام شامل 3 حرف اول نام خانوادگی کاربر و 5 شماره تصادفی است. برای کد سهام شخصی که نام خانوادگی وی عزیز است ، "عزیز 96191" است. در کدهای مبادله جدید ، اعداد و حروف ممکن است تصادفی باشند.

قابل ذکر است که کد بورس برای هر نفر فقط یک بار صادر می شود و امکان تغییر آن وجود ندارد و فقط با تغییر نام خانوادگی کد بورس نیز تغییر می کند و هر شخص حقیقی یا حقوقی برای کد بورس اقدام می کند و ورود به بورس تحصیلی محدودیت سنی و تحصیلی ندارد. البته برای افراد زیر 18 سال با ارائه تعهد نامه کد بورس صادر شده است.

مرحله کد کد مبادله

برای ورود به بورس با کد بورس اوراق بهادار و شروع به انجام آن ، باید دو مرحله زیر را طی کنید.

ثبت و احراز هویت ساجام

ثبت نام و احراز هویت کارنامه

اطلاعات آگاه برای ساده ترین سفارش ثبت نام در بورس اوراق بهادار ، سیستم آگاه اکسپرس در اختیار هموطنان عزیز قرار گرفته است. استفاده از این سیستم به سرعت و به راحتی انجام خواهد شد. شرح مراحل ورود به بورس را دنبال کنید.

ثبت و احراز هویت سیستم ساجام

ساجام سیستمی را که توسط شرکت سپرده گذاری و تسویه حساب اوراق بهادار مرکزی برای جمع آوری اطلاعات بازار سرمایه به صورت یکپارچه و هدفمند تنظیم شده ، کنترل می کند. هر آنچه قصد فعالیت در بازار سرمایه را دارد ، حتی غیر ایرانی ها ، باید در ساجام ثبت شود.

شما از طریق وب سایت www.sejam.ir یا برخی موارد از برنامه درمانی ، مانند اینکه به سیستم Sajam دسترسی دارید و دوباره ثبت نام می کنید ، هزینه پرداخت می کنید. ابتدا باید شماره تلفن همراه وارد شود. شما باید دقیقاً شماره تلفن همراه وارد شده در این سیستم را داشته باشید ، این شماره باید به نام متقاضی و منطقی با کد ملی باشد.

 

سپس کد 5 رقمی ارسال شده با خود را وارد کنید ، فرم های هویت و اطلاعات مالی را برای نمایش ایجاد کنید. آنها را کامل کنید و مجاز به ثبت نام هستید که 10 هزار تومان است ، پرداخت می شود. در آخر ، یک کد رهگیری به شماره موبایلی که وی وارد کرده ارسال می شود. این کد در مرحله احراز هویت باید پس از ذخیره سازی که باید داشته باشید ، دقیق باشد.

https://www.aryanews.com/News/20210202115603394/

 

در مرحله احراز هویت SJAM ، شما باید به دفاتر پیشخوان دولت بروید یا با برنامه های معرفی شده در سیستم SJAM احراز هویت خود را به صورت غیرحضوری انجام دهید.

 

ثبت نام کارشناسی و احراز هویت درجه بندی

مرحله بعدی برای ورود به بورس سهام با کد بورس ثبت نام در ویژگی است. از آنجا که ویژگی های یک واسطه در بازار سرمایه وجود دارد ؛ اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، این ویژگی را فعال می کند. سیستم آنلاین استفاده از بستر را مجبور می کند تا بازار سرمایه را به گونه ای فعال کند که در این بازار خرید و فروش انجام شود. لازم به ذکر است که هر شخص برای تجارت از چندین کد پذیرفته شده است. کد معلم با کد سهام متفاوت است و در واقع نام کاربری و رمز عبوری است که بهتر است با آن تولید خود را وارد سیستم معلم کنید.

 

برای ثبت نام به عنوان کاربر لازم است که سیستم های مختصر آنلاین همان سیستم های وارداتی باشد و کلیه مراحل ثبت نام به صورت ثبت نام ساجام انجام شود. سرانجام ، آنها ویژگی های احراز هویت خاص خود را دارند. این احراز هویت قبلاً در شعب عملکردی انجام می شد ، اما اکنون احراز هویت فقط از طریق دفاتر پیشخوان دولت انجام می شود.

 

 ثبت نام در Sajam و ویژگی ها

برای ورود به بورس ، مراحل فوق الزامی است. اما یک روش ساده تر وجود دارد. در واقع ساده ترین و بهترین راه ورود به بورس ثبت نام در ساجام و کارایی است. در این روش نیازی نیست دوبار فرم هویتی و مالی برای دو سیستم SJAM ارائه کنید و مطمئن شوید که با ورود به صرافی آگاه ، از طریق سایت آگاه اکسپرس به آدرس ex.agah.com ، باید ثبت نام و ثبت نام کنید. شما یک اسم هستید

 

برای این کار وارد سیستم Aware Express شوید. روی "Free Exchange Code Re" کلیک کنید


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۸:۰۳ توسط:مربی موضوع: نظرات (0)

دانلود آهنگ بیر گولوشون یتردی بانا با صدای مرد

 

دانلود آهنگ بیر گولوشون یتردی بانا با صدای مرد

هم اکنون لذت ببرید با دانلود آهنگ ترکی «بیر گولوشون یتردی بانا» با صدای مرد بدون ریمیکس به همراه متن و دو کیفیت ???، ??? با لینک مستقیم در رسانه معتبر آی سانگز

دانلود آهنگ بیر گولوشون یتردی بانا با صدای مرد

Download New Music: Bir Goloshon Yetardi Bana With Text And Online And Quality On isongs

نام خواننده: قطعه دلی
نام آهنگ: بیر گولوشون یتردی بانا با صدای مرد

منبع :

https://isongs.ir/%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%DA%AF%D9%88%D9%84%D9%88%D8%B4%D9%88%D9%86-%DB%8C%D8%AA%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۵۹:۱۸ توسط:مربی موضوع: نظرات (0)

کلیک و بازدید گوگل برای سئو چقدر مفید است

اهمیت خرید کلیک ارگانیک گوگل

مسئله ی اهمیت خرید کلیک گوگل ایرانی این روز ها اکثر توجه ها را در میان وب سایت داران به خود معطوف کرده است. اگر می خواهید با این خدمات بیشتر آشنا شوید و یا قصد خرید آن را دارید همراهی با ما را از دست ندهید و به مطالعه ی مطلب پایین بپردازید.

شیک رنک در متن زیر توضیحات کاملی درباره ی خرید ورودی گوگل و کلیک ایرانی، اهمیت آن و مواردی که باید در این راستا بدانید و رعایت کنید ارائه داده ایم که بی شک خواندن و دانستن آن ها بسیار به درد بخور و مسمر ثمر خواهد بود.

ورودی گوگل چیست و چرا خرید آن از اهمیت بالایی برخوردار است؟

دنیای وب ها و موتور های جستجو گر دنیایی است که امروزه هر کسی را با خود درگیر کرده، عده ی زیادی به عنوان کاربر و عده ی دیگری به عنوان مرجعی برای کسب و کار و یا ارائه ی انواع و اقسام محتوا از این عرصه استفاده می کنند. موتور های جستجو گر دارای تنوع قابل توجهی است، همان طور که شما هم می دانید گوگل معروف ترین و شناخته شده ترین بستری است که به عنوان موتور جستجو گر در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

حال سوال این جاست، منظور از ورودی گوگل چیست؟ در حقیقت برای بهره مندی از این بستر در وهله ی اول موضوع مورد نظر توسط کاربر سرچ می شود سپس سیستم گوگل با توجه به برنامه ریزی خود مفید ترین مطالب را به ترتیب اولویت در اختیار کاربر می گذارد. صفحه ای که گوگل در این مرحله برای کاربر نمایان می کند درواقع همان قسمت ورودی گوگل برای وب سایت ها می باشد. پر واضح است در این میان کاربر وارد سایتی می شود که در اولویت های اول قرار گرفته است.

از این رو قرار گرفتن در اولین موارد لیست پیشنهادات سیستم گوگل مهم ترین دغدغه ی مدیران سایت های گوگلی و وب مستر هاست، به طوری که همواره با این دغدغه دست و پنجه نرم می کنند؛ زیرا اساس و بنیاد فعالیت های هر وب سایتی داشتن بازدید های بالا و مراجعه کنندگان کثیر است. به عبارتی اگر یک وب سایت در ورودی گوگل جزء اولین اولویت ها باشد بالطبع کابران بیشتری مراجعه خواهند کرد و از ماهییّت وب سایت مطلع خواهند شد؛ در این صورت وب سایت مورد نظر به هدف خود نزدیک و نزدیک تر می شود.

وب سایت ها برای این که قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری شوند و ماهییت وب سایت خود را به افراد متعدد تری معرفی کنند باید اقدامات موثری در راستای افزایش ورودی های خود نمایند، اقداماتی که از نظر گوگل مفید و مسمر ثمر هستند. همان طور که قبلاً هم گفتیم گوگل مواردی را در قسمت های اول قرار می دهد که دارای محتوای مفید تری برای کاربر باشند، اما سوالی که در این راستا وجود دارد این است که چه محتوا ها و وب سایت هایی از نظر گوگل مفید تر شناخته می شوند؟

برای انجام اقدامات موثر ابتدا لازم است اطلاعات خود را در رابطه پارامتر های مد نظر گوگل به عنوان محتوا های مفید  تکمیل کنید. در حقیقت برای انجام این کار و رسیدن به این هدف باید وب سایت خود را بهینه سازی نمایید، این عمل مستلزم اقدامات متعددی است. لازم به ذکر است بهینه سازی وب سایت ها در درگاه گوگل با خرید ورودی گوگل نه تنها میسر می شود بلکه به مراتب ساده تر و مطلوب تر از روش های دیگر است؛ در ادامه می توانید بیشتر با این فرایند به خصوص خرید ورودی گوگل ایرانی آشنا شوید.

افزایش کلیک گوگل ایرانی و کاملاً واقعی

وب سایت های فارسی زبان و ایرانی به طور قطع خواستار جذب بازدید کننده های ایرانی و فارسی زبان هستند، چرا که جذب بازدید کننده های بومی منجر به رونق فعالیت های وب سایت مربوطه می شود. اگر شما هم یکی از دارندگان وب سایت های ایرانی هستید لازم است برای جذب بازدید کننده اقدامات متعددی انجام دهید که برخی از آن ها عبارتند از موارد زیر:

 • انجام تبلیغات گسترده و مطلوب، تبلیغاتی که در بستر های مناسب و برای جامعه ی هدف (افراد ایرانی) ارائه شود. توجه داشته باشید نوع این تبلیغات نیز بسیار مهم است و باید از مطالب و اِلمان های جذابی استفاده کنید.
 • طراحی وب سایت با استفاده از جذاب ترین رنگ ها، طرح ها، تصاویر و اِلمان ها به نوعی که از جذابیت مطلوبی برخوردار باشند. لازم به ذکر است استفاده از ترفند های روانشناسی در طراحی وب سایت تاثیر بسزایی می گذارد.
 • ارائه مطالبی که با استفاده از قوانین و اصول سئو بهینه سازی شده اند. لازم به تاکید است استفاده از مطالب سئو شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که یکی از اصلی ترین پارامتر های مد نظر گوگل مطالب درج شده در وب سایت هاست و زمانی که اصول سئو به خوبی پیاده سازی شده باشد مرجع مربوطه از نظر گوگل به مراتب بهتر و مفید تر شناخته می شوند.
 • و موارد بسیار زیاد دیگری از این دست.

لازم به گفتن است عمل به موارد بالا و رعایت آن ها همواره مستلزم داشتن مهارت و دانش بالاست و اگر بدون مهارت به انجام شان بپردازید و عمل به آن ها را سرسری بگیرید بدون شک نه تنها موفق نخواهید شد و به هدف خود نخواهید رسید بلکه روند پیشرفت تان به صورت نزولی خواهد بود.

برای این که بتوانید در عمل به مواردی که ذکر کردیم موفق شوید و به هدف خود در افزایش بازدید کننده ها برسید، خرید ورودی گوگل در دسترس ترین و پر سود ترین اقدام ممکن است. در حال حاضر بستر های متعددی در این زمینه وجود دارد که در حال ارائه و فروش ورودی گوگل هستند، اما گفتنیست نباید به هر بستر و مرجعی اعتماد کنید و به خرید ورودی بپردازید.

چرا که برخی از مراجع نامعتبر فروش ورودی گوگل، بازدید کننده های غیر واقعی و فیک ارائه می دهند، در حالی که مراجع معتبر با استفاده از ماهر ترین افراد و بهترین اقدامات منجر به افزایش بازدید کننده های کاملاً واقعی می شوند. برای این که بتوانید مراجع معتبر را از نا معتبر تشخیص دهید لازم است مراجعی را انتخاب کنید کیفیت فعالیت های خود را به اثبات رسانده اند و همچون وب سایت ما همواره می کوشند خدمات مطلوبی ارائه دهند.

افزایش ورودی گوگل ایرانی با خرید ورودی گوگل ایرانی شامل چه مزایایی می شود؟

خرید ورودی گوگل در دو دسته ی مختلف ایرانی و خارجی تقسیم بندی می شود که هر کدام از ویژگی های مجزایی برخوردار است. اما لازم است خاطر نشان شویم وب سایت های ایرانی بهتر است سراغ خرید ورودی های ایرانی بروند چرا که در این صورت می توانند وب سایت خود را در کشور معرفی کنند و منجر به افزایش ورودی گوگل ایرانی شوند.

 به عبارتی دیگر در این صورت اگر ماهییت وب سایت شما به صورت فروش محصول و یا خدمات است می توانید مشتریان عدید تری جذب کنید چرا که هدف وب سایت هایی که دارای این ماهییت ها هستند جذب بازدید کننده ی واقعی و به دنبال آن افزایش مشتریان بیشتر است.

یکی از نکاتی که باید در خرید ورودی گوگل به آن توجه داشته باشید استفاده از کلید واژه های مناسب است، عمدتاً کلید واژه هایی که به همراه برند باشند و در محتوای وب سایت مربوطه ذکر شوند همواره قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری هستند.

برای خرید و سفارش این خدمات با کیفیت به آدرس اینترنتی https://chicrank.com سایت شیک رنک مراجعه نمایید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۴۲:۳۵ توسط:مربی موضوع: نظرات (0)

از ? اپلیکیشن شهری در افتتاحیه تهران هوشمند رونمایی شد

از ? اپلیکیشن شهری در افتتاحیه تهران هوشمند رونمایی شد

 

تهران- ایرنا- در افتتاحیه سومین نمایشگاه و همایش تهران هوشمند از ? اپلیکیشن تهران من، دوچرخه، کیف پول شهروندی، بلیت هوشمند و املاک من با حضور وزیر ارتباطات، رییس شورای شهر و شهردار تهران رونمایی شد.

پیروز حناچی روز دوشنبه در سومین نمایشگاه و همایش تهران هوشمند در سالن برج میلاد اظهار داشت: مزیت کشور جمعیت جوان است که می‌توان آن را به فرصت تبدیل کرد و وظیفه ما در شهرداری تهران علاوه بر سرویس‌های ایحاد شده به شهروندان، ایجاد فضای کسب و کار نیز هست و ما یکی از اصلی‌ترین شتابدهنگان شهر تهران هستیم.

وی ادامه داد: شهرداری محیط مناسب برای افرادی که خدمات را تسهیل می‌کنند، ارائه می‌دهد. ما لایحه‌ای به شورای شهر خواهیم داد تا فضای مناسبی برای استارتاپ‌ها ایجاد کنیم.

حناچی گفت: ما برنامه مفصلی پیش بینی کرده‌ایم و اصلی‌ترین اقدام آن تشکیل شورای راهبردی تهران هوشمند متشکل از افراد حقیقی و حقوقی و تصویب برنامه‌ها است.

وی تصریح کرد: در اسمارت سیتی ???? شهرداری تلاش زیادی کرد و با ارائه برنامه‌ها یکی از کاندیداهای شش گانه دریافت جایزه شد. نیاز است در عرصه‌های بین‌المللی اتفاقات خوب را به درستی منعکس کنیم که در رنکینگ جهانی نیز قرار بگیریم.

حناچی افزود: ایده‌های نوآورانه، پایش‌ها و پیشرفت پروژه‌ها را در دستور کار قرار دادیم و هفته گذشته در گذر نوآوری مردم با هوشمندسازی آشنا شده و در مترو نیز ادامه این روند ادامه پیدا می‌کند.

شهرنت شبکه اجتماعی خرید و فروش کالا و خدمات. شهرنت فروشگاهی به وسعت شهر شماست. در اپلیکیشن شهرنت شما می توانید با تولید محتوا و به ازای لایک و کامنت های دریافتی خود درآمد مستقیم ریالی داشته باشید.

شهردار تهران تصریح کرد: نیاز است بهره برداری باز و فضای نوآوری ایجاد شود و از حداکثر فرصت استفاده کنیم و آن را به فضایی برای اشتغال که اصلی‌ترین فرصت است استفاده و زیر ساخت‌ها را ایجاد کنیم. در حوزه چالش‌های شهری، حل معضل پسماند در مراحل آخر است و همچنین طرح کاپ کاهش پسماند را داریم که در حمل زباله های تهران موفق عمل کرده است‌ تا اساسا پسماندی را در شهر تهران دفن نکنیم و این کار امکان پذیر است.

وی عنوان کرد: هر لحظه خدمات جدیدی به استارتاپ‌ها در خصوص شهر هوشمند ارائه می‌شود. در دوره جدید تمام تلاش ما این است که شهرداری تهران به عنوان شتابدهنده اصلی در سطح شهر تهران خدمات ارائه کند.

حناچی همچنین در جمع خبرنگاران افزود: لایحه‌ای برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان به شورای شهر ارائه می‌شود تا بتوانیم از  نیروی جوان به عنوان یک فرصت استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در خصوص انتقال داده‌ها مقاومت‌هایی صورت می‌گیرد و سرویس‌هایی وجود دارد اما پس از آن اطلاعات در اختیار همه قرار می‌گیرد و تفاهم‌هایی که با دستگاه‌ها داریم. همچنین بیشتر اطلاعات در اختیار بخش خصوصی است که می‌توانیم استفاده کنیم.

شهردار تهران در خصوص تاثیر شهر هوشمند بر آلودگی هوا گفت: زمانی که سرویس و خدمات را از طریق موبایل بگیرید بسیاری از سفرهای بی مورد درون شهری حذف می‌شود و آلودگی نیز کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به مشکل شرکت بیدود عنوان کرد: شرکت بیدود گزارش‌هایی داد که نسبت سرمایه‌گذاری چرخ اقتصادی آن نمی‌گشت و چون نوپا است باید استفاده کنندگان افزایش پیدا کند اما ما نیز حمایت‌هایی می‌کنیم.

به گفته وی، تهران هوشمند عرصه رقابت است و یکی از تاثیرات آن ارزان شدن خدمات است.
سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند، امروز ?? آذر ماه با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مرکز همایش‌های برج میلاد و با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مسؤولان شهرداری تهران آغاز به کار کرد.

شهرنت شبکه اجتماعی خرید و فروش کالا و خدمات. شهرنت فروشگاهی به وسعت شهر شماست. در اپلیکیشن شهرنت شما می توانید با تولید محتوا و به ازای لایک و کامنت های دریافتی خود درآمد مستقیم ریالی داشته باشید.

از جمله محورهای این همایش دو روزه می‌توان به مباحثی همچون داده‌ باز و حکمروایی هوشمند شهری- آگاه‌سازی، آموزش و توانمندسازی شهروندان در حوزه شهر هوشمند- مشارکت ذینفعان، بهره‌وری و اقتصاد پایدار مبتنی بر داده- شهر نوآور و توسعه کسب و کارهای فناورانه بر پایه داده اشاره کرد.

کلان داده، داده کاوی و استخراج داده‌های سودمند و قابل اعتماد-شهر هوشمند و شاخص‌های ارتقای کیفیت زندگی در شهرها- توسعه پایدار و چالش‌های محیط زیست شهری-جابه‌جایی هوشمند، مدل‌سازی و تحلیل داده‌های حمل و نقل شهری- کاربردها و روندهای مبتنی بر هوش مصنوعی در خدمات شهر هوشمند نیز از دیگر محورهای این رویداد فناورانه است.

برگزاری پنل‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی، مسابقات استارت‌آپ‌ها در حوزه مدیریت شهری و شهر هوشمند، نشست تجربه فناوری و درس‌های استارت‌آپی، نشست مدیران کلانشهرها، سیتی تاک (city talk)، کافه سرمایه و برپایی نمایشگاه استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور در حاشیه این کنفرانس و نمایشگاه پیش‌بینی شده است.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۳:۲۵ توسط:مربی موضوع: نظرات (0)

با خرید کلیک گوگل چه اتفاقی برای سایت رخ می دهد؟

اهمیت خرید کلیک ارگانیک گوگل

مسئله ی اهمیت خرید کلیک گوگل ایرانی این روز ها اکثر توجه ها را در میان وب سایت داران به خود معطوف کرده است. اگر می خواهید با این خدمات بیشتر آشنا شوید و یا قصد خرید آن را دارید همراهی با ما را از دست ندهید و به مطالعه ی مطلب پایین بپردازید.

شیک رنک در متن زیر توضیحات کاملی درباره ی خرید ورودی گوگل و کلیک ایرانی، اهمیت آن و مواردی که باید در این راستا بدانید و رعایت کنید ارائه داده ایم که بی شک خواندن و دانستن آن ها بسیار به درد بخور و مسمر ثمر خواهد بود.

ورودی گوگل چیست و چرا خرید آن از اهمیت بالایی برخوردار است؟

دنیای وب ها و موتور های جستجو گر دنیایی است که امروزه هر کسی را با خود درگیر کرده، عده ی زیادی به عنوان کاربر و عده ی دیگری به عنوان مرجعی برای کسب و کار و یا ارائه ی انواع و اقسام محتوا از این عرصه استفاده می کنند. موتور های جستجو گر دارای تنوع قابل توجهی است، همان طور که شما هم می دانید گوگل معروف ترین و شناخته شده ترین بستری است که به عنوان موتور جستجو گر در سطح جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

حال سوال این جاست، منظور از ورودی گوگل چیست؟ در حقیقت برای بهره مندی از این بستر در وهله ی اول موضوع مورد نظر توسط کاربر سرچ می شود سپس سیستم گوگل با توجه به برنامه ریزی خود مفید ترین مطالب را به ترتیب اولویت در اختیار کاربر می گذارد. صفحه ای که گوگل در این مرحله برای کاربر نمایان می کند درواقع همان قسمت ورودی گوگل برای وب سایت ها می باشد. پر واضح است در این میان کاربر وارد سایتی می شود که در اولویت های اول قرار گرفته است.

از این رو قرار گرفتن در اولین موارد لیست پیشنهادات سیستم گوگل مهم ترین دغدغه ی مدیران سایت های گوگلی و وب مستر هاست، به طوری که همواره با این دغدغه دست و پنجه نرم می کنند؛ زیرا اساس و بنیاد فعالیت های هر وب سایتی داشتن بازدید های بالا و مراجعه کنندگان کثیر است. به عبارتی اگر یک وب سایت در ورودی گوگل جزء اولین اولویت ها باشد بالطبع کابران بیشتری مراجعه خواهند کرد و از ماهییّت وب سایت مطلع خواهند شد؛ در این صورت وب سایت مورد نظر به هدف خود نزدیک و نزدیک تر می شود.

وب سایت ها برای این که قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری شوند و ماهییت وب سایت خود را به افراد متعدد تری معرفی کنند باید اقدامات موثری در راستای افزایش ورودی های خود نمایند، اقداماتی که از نظر گوگل مفید و مسمر ثمر هستند. همان طور که قبلاً هم گفتیم گوگل مواردی را در قسمت های اول قرار می دهد که دارای محتوای مفید تری برای کاربر باشند، اما سوالی که در این راستا وجود دارد این است که چه محتوا ها و وب سایت هایی از نظر گوگل مفید تر شناخته می شوند؟

برای انجام اقدامات موثر ابتدا لازم است اطلاعات خود را در رابطه پارامتر های مد نظر گوگل به عنوان محتوا های مفید  تکمیل کنید. در حقیقت برای انجام این کار و رسیدن به این هدف باید وب سایت خود را بهینه سازی نمایید، این عمل مستلزم اقدامات متعددی است. لازم به ذکر است بهینه سازی وب سایت ها در درگاه گوگل با خرید ورودی گوگل نه تنها میسر می شود بلکه به مراتب ساده تر و مطلوب تر از روش های دیگر است؛ در ادامه می توانید بیشتر با این فرایند به خصوص خرید ورودی گوگل ایرانی آشنا شوید.

افزایش کلیک گوگل ایرانی و کاملاً واقعی

وب سایت های فارسی زبان و ایرانی به طور قطع خواستار جذب بازدید کننده های ایرانی و فارسی زبان هستند، چرا که جذب بازدید کننده های بومی منجر به رونق فعالیت های وب سایت مربوطه می شود. اگر شما هم یکی از دارندگان وب سایت های ایرانی هستید لازم است برای جذب بازدید کننده اقدامات متعددی انجام دهید که برخی از آن ها عبارتند از موارد زیر:

 • انجام تبلیغات گسترده و مطلوب، تبلیغاتی که در بستر های مناسب و برای جامعه ی هدف (افراد ایرانی) ارائه شود. توجه داشته باشید نوع این تبلیغات نیز بسیار مهم است و باید از مطالب و اِلمان های جذابی استفاده کنید.
 • طراحی وب سایت با استفاده از جذاب ترین رنگ ها، طرح ها، تصاویر و اِلمان ها به نوعی که از جذابیت مطلوبی برخوردار باشند. لازم به ذکر است استفاده از ترفند های روانشناسی در طراحی وب سایت تاثیر بسزایی می گذارد.
 • ارائه مطالبی که با استفاده از قوانین و اصول سئو بهینه سازی شده اند. لازم به تاکید است استفاده از مطالب سئو شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که یکی از اصلی ترین پارامتر های مد نظر گوگل مطالب درج شده در وب سایت هاست و زمانی که اصول سئو به خوبی پیاده سازی شده باشد مرجع مربوطه از نظر گوگل به مراتب بهتر و مفید تر شناخته می شوند.
 • و موارد بسیار زیاد دیگری از این دست.

لازم به گفتن است عمل به موارد بالا و رعایت آن ها همواره مستلزم داشتن مهارت و دانش بالاست و اگر بدون مهارت به انجام شان بپردازید و عمل به آن ها را سرسری بگیرید بدون شک نه تنها موفق نخواهید شد و به هدف خود نخواهید رسید بلکه روند پیشرفت تان به صورت نزولی خواهد بود.

برای این که بتوانید در عمل به مواردی که ذکر کردیم موفق شوید و به هدف خود در افزایش بازدید کننده ها برسید، خرید ورودی گوگل در دسترس ترین و پر سود ترین اقدام ممکن است. در حال حاضر بستر های متعددی در این زمینه وجود دارد که در حال ارائه و فروش ورودی گوگل هستند، اما گفتنیست نباید به هر بستر و مرجعی اعتماد کنید و به خرید ورودی بپردازید.

چرا که برخی از مراجع نامعتبر فروش ورودی گوگل، بازدید کننده های غیر واقعی و فیک ارائه می دهند، در حالی که مراجع معتبر با استفاده از ماهر ترین افراد و بهترین اقدامات منجر به افزایش بازدید کننده های کاملاً واقعی می شوند. برای این که بتوانید مراجع معتبر را از نا معتبر تشخیص دهید لازم است مراجعی را انتخاب کنید کیفیت فعالیت های خود را به اثبات رسانده اند و همچون وب سایت ما همواره می کوشند خدمات مطلوبی ارائه دهند.

افزایش ورودی گوگل ایرانی با خرید ورودی گوگل ایرانی شامل چه مزایایی می شود؟

خرید ورودی گوگل در دو دسته ی مختلف ایرانی و خارجی تقسیم بندی می شود که هر کدام از ویژگی های مجزایی برخوردار است. اما لازم است خاطر نشان شویم وب سایت های ایرانی بهتر است سراغ خرید ورودی های ایرانی بروند چرا که در این صورت می توانند وب سایت خود را در کشور معرفی کنند و منجر به افزایش ورودی گوگل ایرانی شوند.

 به عبارتی دیگر در این صورت اگر ماهییت وب سایت شما به صورت فروش محصول و یا خدمات است می توانید مشتریان عدید تری جذب کنید چرا که هدف وب سایت هایی که دارای این ماهییت ها هستند جذب بازدید کننده ی واقعی و به دنبال آن افزایش مشتریان بیشتر است.

یکی از نکاتی که باید در خرید ورودی گوگل به آن توجه داشته باشید استفاده از کلید واژه های مناسب است، عمدتاً کلید واژه هایی که به همراه برند باشند و در محتوای وب سایت مربوطه ذکر شوند همواره قادر به جذب بازدید کننده های بیشتری هستند.

برای خرید و سفارش این خدمات با کیفیت به آدرس اینترنتی https://chicrank.com سایت شیک رنک مراجعه نمایید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۳۸:۲۱ توسط:مربی موضوع: نظرات (0)

چرا بازدید بازدید و کلیک گوگل برای سایتمان بخریم؟

اگر می خواهید به بازدهی مطلوبی در فضای مجازی برسید همانند فضای حقیقی که نیازمند اقدامات حضوری است، باید اقداماتی را انجام دهید تا بتوانید بهتر و موثر تر دیده شوید. حالاست که باید درباره ی خرید بازدید گوگل بیشتر صحبت کنیم، لذا جزء تاثیر گذار ترین اقدامات در راستای دیده شدن است.

چرا ورودی گوگل بخریم؟

پیرو بحث اهمیت خرید بازدید و ورودی گوگل می خواهیم در این بخش در مورد سوال اینکه چرا باید ورودی و کلیک گوگل بخریم، صحبت کنیم. در واقع ورودی ها در این موتور جست و جو گر بسیار مهم اند و اکثر کسانی که صاحب وب سایت در این فضا می باشند به دنبال خرید ورودی و ترافیک با کیفیت مانند بازدید گوگل هستند.

همان طور که می دانید این تعداد بازدید ها، از طرف کاربران است که نشان دهنده ی سطح شناخت جامعه نسبت به وب سایت شماست، این مسئله به قدری مهم است که در جایگاه اول اهداف راه اندازی وب سایت های اینترنتی قرار گرفته. به گونه ای که تمام وب سایت داران به دنبال بهترین راهکار ها برای افزایش آمار بازدید های خود هستند.

برای این که بازدید یک وب سایت به نحو احسن و به صورت کاملاً ارگانیک افزایش یابد، لازم است ورودی گوگل خریداری شود. ارائه ی ورودی های استاندارد و حقیقی گوگل از طریق وب سایت های مختلفی از جمله سایت شیک رنک - جهش فا - کلیک اول - کلیک بوم - بازدید یار انجام می گیرد.

مزایای پکیج افزایش کلیک گوگل

وب سایت های متعددی وجود دارند که پکیج افزایش کلیک گوگل را ارائه می دهند، مزایای پکیج افزایش کلیک و ورودی گوگل به قدری بالاست که در حال حاضر از تقاضا کنندگان متعددی برخوردار است.

اگر می خواهید از مزایای خرید ورودی گوگل مطلع شوید تنها لازم است از خریداران قبلی بپرسید، تا مزایای پر شمار آن را بگویند.

از جمله برخی از بارز ترین مزایای خرید ورودی گوگل عبارتند از:

 • افزایش چشمگیر بازدید کنندگان حقیقی
 • افزایش تعداد مشتری ها
 • افزایش تعاملات در وب سایت
 • نمایش وب سایت در صفحات اول گوگل که می توان آن را به عنوان مهم ترین تاثیر این اقدام معرفی کرد‌.
 • و ...

اهمیت سفارش ورودی گوگل بر سئو

گوگل دارای حساسیت های بالایی برای بررسی انواع محتوا های درج شده در وب سایت ها می باشد، به نحوی که فقط مطالب استاندارد و مورد قبول خود را منتشر می کند و با توجه به سرچ کاربر نزدیک ترین وب سایت ها پیشنهاد می دهد. این مسئله از برای گوگل به قدری مهم محسوب می شود که حتی لازم است بدانید در بعضی مواقع محتوا هایی که از نظر گوگل غیر اصولی و نامناسب هستند، جریمه می شوند.

در این جاست که اهمیت ورودی گوگل بر سئو مطرح می شود، در حقیقت سئو به محتوا هایی گفته می شود که بر اساس ضوابط و قوانین گوگل نوشته شده باشند؛ از این رو با خرید ورودی گوگل می توانید محتوای وب سایت خود را سئو سازی کرده و به دنبال آن بازدید کنندگان بیشتری جذب کنید.

برای سفارش و خرید به سایت شیک رنک به آدرس اینترنتی https://chicrank.com مراجعه نمایید .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۴۹:۵۵ توسط:مربی موضوع: نظرات (0)

جزیره قشم از نگاهی دیگر در لحظه آخر !

جزیره قشم یا جزیره عجایب هفتگانه؟ همه ی ما در مورد قشم و جاذبه ها و زیبایی های منحصر به فرد آن به وفور شنیده ایم.
 

 

به دلیل جاذبه های بی شمار و بکر، جزیره قشم به یکی از مقاصد مهم گردشگری در ایران تبدیل شده است از این رو سالانه میزبان تعداد زیادی گردشگر و توریست می باشد. وسعت بزرگترین جزیره ایران که در خلیج فارس و در تنگه هرمز قرار دارد از 22 کشور در جهان بزرگ تر است. لحظه آخر در این مقاله قصد دارد تا شما را با دانستنی های مربوط به قشم آشنا کند.

تاریخچه جزیره قشم
قدمت جزیره قشم با مساحت حدودی 1491 کیلوکتر مربع  به دوره ساسانیان بر می گردد و در آن دوران با نام ابرکاروان شناخته شده بود. ابرکاروان که به معنی جزیره بزرگ بود از دوران صفویه از ابرکاروان به قشم یا کشم ( گویش سواحل نشینان) تغییر کرد. به مرور زمان پای اروپاییان به  خصوص پرتغالی ها به قشم باز شد و در زمان قاجار به طور رسمی بر این جزیره حکومت کردند تا اینکه بعد از حکومت قاجار قشم به ایران برگردانده شد. در سال 1382 تمام مناطق قشم به منطقه ی آزاد تبدیل شد و اداره کردن آن به سازمان منطقه ی آزاد واگذار شد. زبان ساکنان جزیره قشم مانند تمام جزایر نشینان فارسی اما با کمی لهجه ای مجاور بندر عباس می باشد. این جزیره از شمال به بندر عباس، از جنوب به جزیره هنگام و از شرق به جزیره لارک محدود می شود. چشمه هایی که در این جزیره وجود دارند عمدتا دارای آب شور می باشد. نکته جالبی که وجود دارد این است که صیادهای این جزیره آخرین روز از ماه تیر را نوروز صیاد می نامند که در این روز هیچ ماهی و موجود آبزی شکار نمی کنند و از خودردن آبزیان خودداری می کنند.

 منبع : خبر فوری


 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۰۴:۳۴ توسط:مربی موضوع: نظرات (0)

مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور با رایابین الملل

مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور با رایابین الملل

در سال های اخیر در کشور عزیزمان ایران یکی از موانع جدی برای جوانان کشور برای ادامه تحصیل در رشته و دانشگاه موردعلاقه دانشجویان سد بزرگ کنکور است، اما در بسیاری از کشورها کنکوری وجود ندارد و این فرصت را برای متقاضیان ایجاد می کند تا با استفاده از یک مسیر منطقی و راحت در رشته موردعلاقه و دانشگاه مناسب تحصیل کنند. عدم وجود کنکور در این کشورها اولین و یکی از جذاب ترین مزیت های تحصیل خارج از کشور برای جوانان کشورمان است. بنابراین می توان با تحقیق و مشورت و مشاوره و یک انتخاب آگاهانه در رشته موردعلاقه خود و در یکی از دانشگاه‌های خوب بین‌المللی تحصیل کند.

مهاجرت به کانادا

داشتن یک مدرک تحصیلی بین المللی می‌تواند به جوانان در مسیر آینده زندگی آنها کمک زیادی کند و گزینه های زیادی برای انتخاب شغل و ادامه زندگی برای آنان بوجود بیاورد.

اما انتخاب کشور، دانشگاه و رشته تحصیلی مناسب کار آسانی نیست و انتخاب اشتباه می تواند تمام شیرینی های گفته شده را از بین ببرد و هزینه های انجام شده را نابود کند.

شرکت رایابین الملل با استفاده از متخصصان با تجربه و دانش روز و آگاهی از شرایط کشورهای مختلف و آشنایی با رشته های مختلف تحصیلی، می تواند بهترین مشاوره ها را به متقاضیان ارائه کند و در زمان و هزینه های شما برای دریافت مجوز تحصیل در کشورهای اروپایی و کانادا صرفه جویی کند.

رایا بین الملل یک شرکت ایرانی-کانادایی است که با داشتن تجربه پرونده های مهاجرت مختلف بهترین خدمات و راهنمایی ها را به شما برای ادامه تحصیل و کار در کشورهای مختلف دنیا بویژه کانادا ارائه کند تا در سختی های این مسیر تنها نباشید و در کمترین زمان این مسیر سخت را پشت سر بگذارید. برای آشنایی بیشتر با شرایط تحصیلی و مدارک مورد نیاز و زندگی در کشورهای مختلف می توانید به سایت رایا بین الملل مراجعه کنید.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۰:۴۹ توسط:مربی موضوع: نظرات (0)