عزيزمي عزيزمي .

عزيزمي

وام با ضمانت طلا در بانك رسالت

طلا از مدت‌ها قبل به عنوان كالاي ارزشمندي شناخته مي‌شده است و اكنون ستون فقرات واحد پول و پول ملي برخي از اقتصادها به حساب مي‌آيد، طلا كه در ايران داراي دو جنبه تزئين و سرمايه گذاري است و بيشتر افراد بر روي اين دو جنبه تمركز دارند. درآمد شما و پس انداز.

 

امروزه وام يكي از نگراني‌هاي بسياري از مردم است.

اين روزها بازار طلا بسيار داغ است. متأسفانه، اين روزها ما در حال تعديل نيستيم، اين سالها بازار بي ثبات باعث شده كه طلا با ارزش‌تر از ارزش آن باشد. اين ارزش كاذب بهانه خوبي براي وام دهندگان يا فروشندگان كالا براي تضمين است. شما طلا را به قيمت وام يا كالا خريداري مي‌كنيد و ضمانت معتبر را به طور نقدي به سپرده گذار مي‌دهيد.

فروشندگان طلا با فروش طلا و هزينه بيشتر و همچنين تأمين نيازهاي مالي خود با فروش طلاي خود، گران و گران‌تر مي‌شوند. افزايش ناگهاني تا زماني كه بانك‌ها منابع كافي براي ارائه تسهيلات نداشته باشند.

آيا تاكنون به فكر افزودن آن بدون از دست دادن سرمايه خود افتاده‌ايد؟ آيا به دليل مشكلات مالي يا گسترش كار خود به پول و وام نياز داشتيد؟ آيا تا به حال فكر كرده‌ايد كه چگونه و چگونه بدون داشتن ضامن و دادن چك و سفته وام دريافت كنيم؟

 

آيا تا به حال فكر كرده‌ايد كه چگونه مي‌توان بدون فروش طلا و از دست دادن پول با فروش آن، وام دريافت كرد؟ آيا به اين فكر كرده‌ايد كه چگونه بدون نگراني و سردرد وام بگيريد؟ آيا تا به حال براي دريافت وام به موسسه مالي يا بانكي رفته‌ايد و با ليست طولاني اسناد قابل ارائه و صف طولاني براي دريافت وام روبرو شده‌ايد؟

 

قطعاً براي همه ما اتفاق افتاده است كه به پول احتياج داريم يا مي‌خواهيم تجارت خود را گسترش دهيم، در اين صورت بايد سرمايه خود را افزايش دهيم. به همين دليل، ما قصد داريم سرمايه خود را مانند اتومبيل، طلا و ... بفروشيم. نكته آخر اينكه اين عنوان شما را مجبور به خواندن اين مقاله كرد. شايد خيلي بهتر و گرانتر از قبل! اما ما مي دانيم كه با تورم روزانه‌اي كه در جامعه اتفاق مي افتد، اين غيرممكن است.

https://telegra.ph/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D9%85-%D8%B7%D9%84%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%86%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D9%87%D8%A7-05-02

ما با در نظر گرفتن شرايط اقتصادي كنوني جامعه، وام گيري را تسهيل كرده‌ايم. وام طلاي تضميني يكي از خدماتي است كه ما به شما عزيزان و متقاضيان عزيز ارائه داده‌ايم، زيرا ديگر نيازي به ضامن نداريد، نيازي به انجام چك و سفته يا ارائه معادل مبلغ وام نداريد.

 

شما مي‌توانيد با ضمانت آن برابر با روز طلائي از ما وام بگيريد. مقدار وام تضميني طلا كاملاً توسط ما محاسبه مي‌شود و آنها به شما وام با قيمت طلاي خام نمي‌دهند.

 

بنابراين، اگر هشت گرم طلا داشته باشيد، و قيمت روز طلا پانصد هزار تن باشد، وام چهار ميليون تني خواهيد يافت.

 

مقدار طلاي شما همراه با زماني كه براي بازپرداخت اقساط تعيين كرده‌ايد، در قراردادي بين شما و ما ثبت خواهد شد. اين قرارداد در دو نسخه است كه يكي از آنها براي شما باقي خواهد ماند.

 

بنابراين با اين توصيف وام تضمين شده توسط طلا از طرف ما يك مزيت است!

 

آيا مي دانيد از گرفتن وام طلا چه مزايايي مي‌گيريد؟ آيا مي دانيد ديگر نيازي به چك، سفته و ضامن نداريد؟ آيا مي دانيد حتي مي‌توانيد دوره بازپرداخت وام را تعيين كنيد؟ آيا فكر كرده‌ايد كه با گرفتن وام تضمين شده توسط طلا، علاوه بر پس انداز سرمايه، مي‌توانيد آن را اضافه كنيد؟

https://dknation.draftkings.com/users/tala2021/

وام تضميني طلا يكي از خدمات وام دهي ما است. امروزه وام‌هاي طلا به عنوان ساده‌ترين و مقرون به صرفه‌ترين نوع وام براي عموم مردم شناخته مي‌شوند. اگر با وام‌هاي تضميني طلا يا وام‌هاي طلا يا وام‌هاي طلا آشنايي نداريد، تا پايان اين مقاله با ما همراه باشيد.

 

ما مي‌خواهيم ساده‌ترين نوع وام را به شما بگوييم. بدون اينكه سرمايه خود را كه طلا است از دست بدهيد يا مجبور شويد آن را بفروشيد. اگر طلا بفروشيد، مي دانيم كه آن را از دست خواهيد داد و با تورم روزانه قيمت طلا، بعداً به سختي مي‌توانيد آن را جايگزين كنيد.

 

وام فوري مي‌تواند نام ديگري براي وام پشت طلا باشد كه براي مردم كاملاً شناخته شده است. زيرا در كمتر از يك ساعت وام با ضمانت طلاي خود از ما دريافت خواهيد كرد.

 

اخذ اين وام شرايط سخت و پيچيده‌اي ندارد. همانطور كه گفتيم كافي است كه در پايان اين مقاله با ما باشيد.

 

اين وام شما را از فروش طلا و از دست دادن سرمايه خود آزاد مي‌كند. ديگر لازم نيست طلا بفروشيد. از آنجا كه هر مقدار طلا مي‌دهيد، مي‌توانيد با ضمانت طلا به مراكز وام برويد، از طلاي خود وام بگيريد و مبلغ پيدا شده در اقساط را پرداخت كنيد. در صورت تمايل مي‌توانيد دوره پرداخت اين اقساط را نيز مشخص كنيد.

 

مدت‌هاست كه طلا به عنوان كالايي با ارزش شناخته مي‌شود و در دنياي امروز ستون فقرات مالي برخي از اقتصادها است. همچنين اين حمايت مالي مي‌تواند به عنوان ضامن اخذ وام با ضمانت طلا محسوب شود.

 

امروزه در ايران، طلا داراي دو جنبه تزئين و سرمايه گذاري است. با توجه به اين دو جنبه، افراد بسته به درآمد و پس انداز خود آن را خريداري و استفاده مي‌كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۵۳:۴۳ توسط:مربي موضوع: نظرات (0)

از زعفران و قيمت آن در نقاط مختلف دنيا چه مي دانيد؟

از زعفران و قيمت آن در نقاط مختلف دنيا چه مي دانيد؟

زعفران به عنوان گرانترين گياه در دنيا شناخته و از آن به عنوان طلاي قرمز ياد مي شود، در طبيعت از گياه كروكوس ساتيووس و در فصل پاييز بدست مي آيد. در دوران باستان يوناني ها و رومي ها از زعفران به عنوان ماده خوشبو كننده استفاده ميكردند و در صده ي ???? در چين از آن به عنوان دارو كمك ميگرفتند. اين گياه زماني كه عده اي از جمعيت كليسايي پروتستان به آمريكا مهاجرت كردند به آنجا برده و در ساحل شرقي كشت داده شد است.

زعفران چيست ؟

زعفران رشته ها (پرچم هاي) گل گياه كروكوس است كه كه رنگي طلايي داشته و از خشك شدن اين رشته ها حاصل ميشود كه نحوه خشك كردن آنها تا حد زيادي در ميزان رنگ دهي رشته ها موثر است. توصيف عطر و طعم زعفران كار بسياري دشواري است و عده اي عطر آن را چوب مانند و طعمش را در برخي از غذاها شيرين، ولي به طور كلي زعفران طيف وسيعي از بو ها و طعم ها را در خود جاي داده است و شايد يكي از عوامل خاص بودن اين ادويه همين موضوع باشد.

به طور كلي نظر هاي زيادي درباره گرانترين ادويه موجود در جهان وجود دارد، به طور مثال يك نوع‌ ادويه تند كه محصول آن در اتريش كشت ميشود فلفل پرويان است كه با نام چاپريتا شناخته ميشود، اين فلفل به ازاي هر كيلوگرم ?? هزار دلار قيمت گذاري ميشود و همينطور ادويه هايي همچون هل، وانيل، دارچين و زرد چوبه جزء گرانترين ها محسوب شده، اما‌با اين حال كارشناسان اهل فن زعفران را بسيار ارزشمند تر از ساير گياهان و ادويه ها ميدانند. بر اساس قيمت هاي ثبت شده در بازار هاي جهاني قيمت هر كيلو زعفران حدود???? دلار آمريكا قيمت گذاري شده است و اين موضوع تا حد زيادي به نوع زعفران و خواستگاه آن بستگي دارد. براي خريد زعفران بدون واسطه و با كيفيت به صفحه لينك شده مراجعه كنيد.

براي كساني كه ممكن است اطلاعات چنداني راجع به اين طلاي قرمز نداشته باشند بايد اين نكته را يادآور شد كه قيمت گذاري بر روي زعفران، تنها بر روي رشته هاي آن است و ديگر محصولات حاصل از آن مانند روغن و پودر زعفران قيمت هايي غير واقعي يا فرعي نسبت به زعفران دارند. و به طور كلي شما در هر جايي با قيمت زعفران برخورد كرديد اين قيمت ها مربوط به رشته هاي زعفران است و به طور كلي به شما توصيه ميكينم كه از خريد محصولات جانبي زعفران خودداري كنيد زيرا تشخيص اصلي و تقلبي بودن مواد موجود در اين محصولات كار بسيار دشواري است. زعفران، يكي از سوغات مشهد مقدس است كه در كنار زرشك، نبات و ديگر ادويه ها در اين شهر مقدس به وفور يافت مي شود.

قسمت هاي مختلف گل گياه كروكوس براي موارد غذايي و پزشكي مورد استفاده قرار ميگيرد اما مهم‌ ترين بخش آن پرچم اين گل ميباشد. اولين قدم در برداشت زعفران كاشتن پياز آن در اواخر جولاي يا مرداد ماه تا اواخر آگوست يا شهريور ماه است، و زمان گل دهي و برداشت محصول از اواخر مهرماه يا نوامبر تا اواخر آبان ماه است. همه ي اين زمان ها بسته به نوع آب و هوا و زميني كه محصول در آن كشت ميشود متغير است.قسمت بالاي رشته ها يا پرچم گل كروكوس سرگل نام دارد كه زعفران خالص نيز ميتوان آنرا نام گذاري كرد و بيشترين ميزان رنگ دهي در اين قسمت از رشته ها وجود دارد. از قسمت بالاي رشته ها تا قسمت سفيد رنگ پوشال نام دارد كه شامل رشته ي زعفران به علاوه ? تا ? ميلي متر از خامه ي گل را نيز در بر ميگيرد. قسمت بعدي نگين نام دارد كه همان پوشال است ولي با ظاهري ضخيم تر نسبت به پوشال و همچنين از نظر زيبايي همينطور عطر و طعم بيشتري نيز دارا ميباشد. شما مي توانيد با مراجعه به صفحه قيمت زعفران بهرامن ، قيمت بروز اين ادويه را بدست آوريد.

استفاده هاي مختلف از زعفران در ميزان و نوع استفاده از آن در كشور هاي مختلف متفاوت است و واحد اندازه‌ گيري آن مثقال و گرم و در بعضي از كشور ها مانند انگلستان اونس ميباشد كه هر اونس برابر ??.?? گرم است.

قيمت زعفران نگين در كشور هاي مختلف به شرح زير است ؛

ايران به ازاي هر گرم ? تا ?.? يورو

هند به ازاي هر گرم ?.? تا ? يورو

ايالات متحده آمريكا به ازاي هر گرم? تا ?.? يورو

كانادا به ازاي هر گرم ? تا ?.? يورو

اروپا كشور هاي همچون اسپانيا ايتاليا و آلمان به ازاي هر گرم ? تا ? يورو

بريتانياي كبير به ازاي هر گرم ? تا ? يورو

امارت متحده عربي به ازاي هر گرم ?.? تا ?.? يورو

چين به ازاي هر گرم ? تا ?.? يورو

تركيه به ازاي هر گرم ?.??تا ?.? يورو

اين قيمت ها در سال ???? ميلادي به ثبت رسيده است.

همانطور كه مشخص است قيمت بالاي اين طلاي قرمز است كه در زير به چرايي آن ميپردازيم؛

همانطور كه در بالا شرح داده شد زعفران تنها در زمان مشخص ?? تا ?? روزه قابل برداشت است كه اين زمان محدود باعث خاص بودن و به طبع افزايش قيمت اين ادويه كمك ميكند.

از همين رو تمام كساني كه به نوعي درگير با اين صنعت هستند بعد از اتمام فصل برداشت ميبايست تا سال بعد براي برداشت دوباره محصولات صبر كنند.

همچنين در زمين‌هايي كه زعفران كاشت و برداشت ميشود نمي توان در ساير فصول سال گياه ديگري را كاشت و از آن بهره برد.

تك تك گل هاي زعفران بايد به وسيله انسان و دست و همچنين با دقت بسيار بالا برداشت شود تا كيفيت زعفران حفظ شود.

تنها از هر ساقه و پياز زعفران دو تا سه گل زعفران رشد ميكند.

كارگراني كه هنگام برداشت در زمين ها كار ميكنند بايد با ظرافت خاصي اقدام به برداشت گل ها كنند.

همچنين هنگام جداسازي رشته هاي زعفران از گل آن، بايد با دقت زيادي اين كار صورت بگيرد كه همه اين موارد حوصله و زمان زياد و همچنين مهارت هاي منحصر به فرد خود را طلب ميكند

هر گل زعفران تنها ? رشته يا پرچم قرمز رنگ ميدهد كه اين موضوع سبب ميشود هزاران گل براي مقدار قابل عرضه اي از زعفران چيده شود

بعد از جدا سازي رشته ها نيز به طور مجدد رشته ها را مورد بررسي قرار ميدهند تا قسمت هاي مختلف رشته ها را جدا كنند كه هر كدام براي بخش خاصي دسته بندي ميشوند.

در آخر نيز همه‌رشته هاي جدا شده و تقسيم بندي شده بر اساس نوع آنها بايد طي يكسري از فرايند هاي حساس با دقت در محيطي تاريك خشك شوند.

و اينكه چه شما به ميزان ?? گرم زعفران چه ? كيلوگرم زعفران در اختيار داشته باشيد بايد همه ي مراحل بالا را به دقت و با حوصله تمام انجام دهيد.

منبع : الف

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۰۶:۲۲ توسط:مربي موضوع: نظرات (0)

بهترين راه ورود به بورس سهام

بهترين راه ورود به بورس سهام

بهترين راه ورود به بورس سهام آريا - اين روزها سرمايه گذاري در بورس اوراق بهادار به يكي از موضوعات داغ در جامعه تبديل شده است. در طي يكي دو سال ممكن است بورس بخشي از نقدينگي مردم را به خود جلب كند و سود زيادي كسب كند. براي شروع كار در بورس اوراق بهادار ، بياييد اصول را بياموزيم. اول از همه ، شما بايد در مورد ورود به بازار سهام بدانيد. ورود به بورس با كد بورس چگونه است؟ كد بورس اوراق بهادار چيست و كد بورسي را چگونه دريافت كرديد؟ و ... براي پاسخ به اين سالات با ما همراه باشيد.

كد بورس اوراق بهادار چيست؟

براي خريد و فروش سهام بايد از سيستم هاي آنلاين استفاده شود. براي دسترسي به اين سيستم ها بايد مراحلي را طي كنيد كه اولين مرحله آن كد سهام است. شناسه كد بورسي كه توسط سازمان بورس اوراق بهادار براي شناسايي فعال بازار استفاده مي شود. كد بورس اوراق بهادار عملكرد يك كد ملي را دارد و يك شناسه منحصر به فرد است كه هويت سهامداران بازار سرمايه با آن شناسايي مي شود. كد سهام شامل 3 حرف اول نام خانوادگي كاربر و 5 شماره تصادفي است. براي كد سهام شخصي كه نام خانوادگي وي عزيز است ، "عزيز 96191" است. در كدهاي مبادله جديد ، اعداد و حروف ممكن است تصادفي باشند.

قابل ذكر است كه كد بورس براي هر نفر فقط يك بار صادر مي شود و امكان تغيير آن وجود ندارد و فقط با تغيير نام خانوادگي كد بورس نيز تغيير مي كند و هر شخص حقيقي يا حقوقي براي كد بورس اقدام مي كند و ورود به بورس تحصيلي محدوديت سني و تحصيلي ندارد. البته براي افراد زير 18 سال با ارائه تعهد نامه كد بورس صادر شده است.

مرحله كد كد مبادله

براي ورود به بورس با كد بورس اوراق بهادار و شروع به انجام آن ، بايد دو مرحله زير را طي كنيد.

ثبت و احراز هويت ساجام

ثبت نام و احراز هويت كارنامه

اطلاعات آگاه براي ساده ترين سفارش ثبت نام در بورس اوراق بهادار ، سيستم آگاه اكسپرس در اختيار هموطنان عزيز قرار گرفته است. استفاده از اين سيستم به سرعت و به راحتي انجام خواهد شد. شرح مراحل ورود به بورس را دنبال كنيد.

ثبت و احراز هويت سيستم ساجام

ساجام سيستمي را كه توسط شركت سپرده گذاري و تسويه حساب اوراق بهادار مركزي براي جمع آوري اطلاعات بازار سرمايه به صورت يكپارچه و هدفمند تنظيم شده ، كنترل مي كند. هر آنچه قصد فعاليت در بازار سرمايه را دارد ، حتي غير ايراني ها ، بايد در ساجام ثبت شود.

شما از طريق وب سايت www.sejam.ir يا برخي موارد از برنامه درماني ، مانند اينكه به سيستم Sajam دسترسي داريد و دوباره ثبت نام مي كنيد ، هزينه پرداخت مي كنيد. ابتدا بايد شماره تلفن همراه وارد شود. شما بايد دقيقاً شماره تلفن همراه وارد شده در اين سيستم را داشته باشيد ، اين شماره بايد به نام متقاضي و منطقي با كد ملي باشد.

 

سپس كد 5 رقمي ارسال شده با خود را وارد كنيد ، فرم هاي هويت و اطلاعات مالي را براي نمايش ايجاد كنيد. آنها را كامل كنيد و مجاز به ثبت نام هستيد كه 10 هزار تومان است ، پرداخت مي شود. در آخر ، يك كد رهگيري به شماره موبايلي كه وي وارد كرده ارسال مي شود. اين كد در مرحله احراز هويت بايد پس از ذخيره سازي كه بايد داشته باشيد ، دقيق باشد.

https://www.aryanews.com/News/20210202115603394/

 

در مرحله احراز هويت SJAM ، شما بايد به دفاتر پيشخوان دولت برويد يا با برنامه هاي معرفي شده در سيستم SJAM احراز هويت خود را به صورت غيرحضوري انجام دهيد.

 

ثبت نام كارشناسي و احراز هويت درجه بندي

مرحله بعدي براي ورود به بورس سهام با كد بورس ثبت نام در ويژگي است. از آنجا كه ويژگي هاي يك واسطه در بازار سرمايه وجود دارد ؛ اگر مي خواهيد اين كار را انجام دهيد ، اين ويژگي را فعال مي كند. سيستم آنلاين استفاده از بستر را مجبور مي كند تا بازار سرمايه را به گونه اي فعال كند كه در اين بازار خريد و فروش انجام شود. لازم به ذكر است كه هر شخص براي تجارت از چندين كد پذيرفته شده است. كد معلم با كد سهام متفاوت است و در واقع نام كاربري و رمز عبوري است كه بهتر است با آن توليد خود را وارد سيستم معلم كنيد.

 

براي ثبت نام به عنوان كاربر لازم است كه سيستم هاي مختصر آنلاين همان سيستم هاي وارداتي باشد و كليه مراحل ثبت نام به صورت ثبت نام ساجام انجام شود. سرانجام ، آنها ويژگي هاي احراز هويت خاص خود را دارند. اين احراز هويت قبلاً در شعب عملكردي انجام مي شد ، اما اكنون احراز هويت فقط از طريق دفاتر پيشخوان دولت انجام مي شود.

 

 ثبت نام در Sajam و ويژگي ها

براي ورود به بورس ، مراحل فوق الزامي است. اما يك روش ساده تر وجود دارد. در واقع ساده ترين و بهترين راه ورود به بورس ثبت نام در ساجام و كارايي است. در اين روش نيازي نيست دوبار فرم هويتي و مالي براي دو سيستم SJAM ارائه كنيد و مطمئن شويد كه با ورود به صرافي آگاه ، از طريق سايت آگاه اكسپرس به آدرس ex.agah.com ، بايد ثبت نام و ثبت نام كنيد. شما يك اسم هستيد

 

براي اين كار وارد سيستم Aware Express شويد. روي "Free Exchange Code Re" كليك كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۸:۰۳ توسط:مربي موضوع: نظرات (0)

دانلود آهنگ بير گولوشون يتردي بانا با صداي مرد

 

دانلود آهنگ بير گولوشون يتردي بانا با صداي مرد

هم اكنون لذت ببريد با دانلود آهنگ تركي «بير گولوشون يتردي بانا» با صداي مرد بدون ريميكس به همراه متن و دو كيفيت ???، ??? با لينك مستقيم در رسانه معتبر آي سانگز

دانلود آهنگ بير گولوشون يتردي بانا با صداي مرد

Download New Music: Bir Goloshon Yetardi Bana With Text And Online And Quality On isongs

نام خواننده: قطعه دلي
نام آهنگ: بير گولوشون يتردي بانا با صداي مرد

منبع :

https://isongs.ir/%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%DA%AF%D9%88%D9%84%D9%88%D8%B4%D9%88%D9%86-%DB%8C%D8%AA%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF/


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۵۹:۱۸ توسط:مربي موضوع: نظرات (0)

كليك و بازديد گوگل براي سئو چقدر مفيد است

اهميت خريد كليك ارگانيك گوگل

مسئله ي اهميت خريد كليك گوگل ايراني اين روز ها اكثر توجه ها را در ميان وب سايت داران به خود معطوف كرده است. اگر مي خواهيد با اين خدمات بيشتر آشنا شويد و يا قصد خريد آن را داريد همراهي با ما را از دست ندهيد و به مطالعه ي مطلب پايين بپردازيد.

شيك رنك در متن زير توضيحات كاملي درباره ي خريد ورودي گوگل و كليك ايراني، اهميت آن و مواردي كه بايد در اين راستا بدانيد و رعايت كنيد ارائه داده ايم كه بي شك خواندن و دانستن آن ها بسيار به درد بخور و مسمر ثمر خواهد بود.

ورودي گوگل چيست و چرا خريد آن از اهميت بالايي برخوردار است؟

دنياي وب ها و موتور هاي جستجو گر دنيايي است كه امروزه هر كسي را با خود درگير كرده، عده ي زيادي به عنوان كاربر و عده ي ديگري به عنوان مرجعي براي كسب و كار و يا ارائه ي انواع و اقسام محتوا از اين عرصه استفاده مي كنند. موتور هاي جستجو گر داراي تنوع قابل توجهي است، همان طور كه شما هم مي دانيد گوگل معروف ترين و شناخته شده ترين بستري است كه به عنوان موتور جستجو گر در سطح جهان مورد استفاده قرار مي گيرد.

حال سوال اين جاست، منظور از ورودي گوگل چيست؟ در حقيقت براي بهره مندي از اين بستر در وهله ي اول موضوع مورد نظر توسط كاربر سرچ مي شود سپس سيستم گوگل با توجه به برنامه ريزي خود مفيد ترين مطالب را به ترتيب اولويت در اختيار كاربر مي گذارد. صفحه اي كه گوگل در اين مرحله براي كاربر نمايان مي كند درواقع همان قسمت ورودي گوگل براي وب سايت ها مي باشد. پر واضح است در اين ميان كاربر وارد سايتي مي شود كه در اولويت هاي اول قرار گرفته است.

از اين رو قرار گرفتن در اولين موارد ليست پيشنهادات سيستم گوگل مهم ترين دغدغه ي مديران سايت هاي گوگلي و وب مستر هاست، به طوري كه همواره با اين دغدغه دست و پنجه نرم مي كنند؛ زيرا اساس و بنياد فعاليت هاي هر وب سايتي داشتن بازديد هاي بالا و مراجعه كنندگان كثير است. به عبارتي اگر يك وب سايت در ورودي گوگل جزء اولين اولويت ها باشد بالطبع كابران بيشتري مراجعه خواهند كرد و از ماهييّت وب سايت مطلع خواهند شد؛ در اين صورت وب سايت مورد نظر به هدف خود نزديك و نزديك تر مي شود.

وب سايت ها براي اين كه قادر به جذب بازديد كننده هاي بيشتري شوند و ماهييت وب سايت خود را به افراد متعدد تري معرفي كنند بايد اقدامات موثري در راستاي افزايش ورودي هاي خود نمايند، اقداماتي كه از نظر گوگل مفيد و مسمر ثمر هستند. همان طور كه قبلاً هم گفتيم گوگل مواردي را در قسمت هاي اول قرار مي دهد كه داراي محتواي مفيد تري براي كاربر باشند، اما سوالي كه در اين راستا وجود دارد اين است كه چه محتوا ها و وب سايت هايي از نظر گوگل مفيد تر شناخته مي شوند؟

براي انجام اقدامات موثر ابتدا لازم است اطلاعات خود را در رابطه پارامتر هاي مد نظر گوگل به عنوان محتوا هاي مفيد  تكميل كنيد. در حقيقت براي انجام اين كار و رسيدن به اين هدف بايد وب سايت خود را بهينه سازي نماييد، اين عمل مستلزم اقدامات متعددي است. لازم به ذكر است بهينه سازي وب سايت ها در درگاه گوگل با خريد ورودي گوگل نه تنها ميسر مي شود بلكه به مراتب ساده تر و مطلوب تر از روش هاي ديگر است؛ در ادامه مي توانيد بيشتر با اين فرايند به خصوص خريد ورودي گوگل ايراني آشنا شويد.

افزايش كليك گوگل ايراني و كاملاً واقعي

وب سايت هاي فارسي زبان و ايراني به طور قطع خواستار جذب بازديد كننده هاي ايراني و فارسي زبان هستند، چرا كه جذب بازديد كننده هاي بومي منجر به رونق فعاليت هاي وب سايت مربوطه مي شود. اگر شما هم يكي از دارندگان وب سايت هاي ايراني هستيد لازم است براي جذب بازديد كننده اقدامات متعددي انجام دهيد كه برخي از آن ها عبارتند از موارد زير:

 • انجام تبليغات گسترده و مطلوب، تبليغاتي كه در بستر هاي مناسب و براي جامعه ي هدف (افراد ايراني) ارائه شود. توجه داشته باشيد نوع اين تبليغات نيز بسيار مهم است و بايد از مطالب و اِلمان هاي جذابي استفاده كنيد.
 • طراحي وب سايت با استفاده از جذاب ترين رنگ ها، طرح ها، تصاوير و اِلمان ها به نوعي كه از جذابيت مطلوبي برخوردار باشند. لازم به ذكر است استفاده از ترفند هاي روانشناسي در طراحي وب سايت تاثير بسزايي مي گذارد.
 • ارائه مطالبي كه با استفاده از قوانين و اصول سئو بهينه سازي شده اند. لازم به تاكيد است استفاده از مطالب سئو شده از اهميت بسيار بالايي برخوردار است، چرا كه يكي از اصلي ترين پارامتر هاي مد نظر گوگل مطالب درج شده در وب سايت هاست و زماني كه اصول سئو به خوبي پياده سازي شده باشد مرجع مربوطه از نظر گوگل به مراتب بهتر و مفيد تر شناخته مي شوند.
 • و موارد بسيار زياد ديگري از اين دست.

لازم به گفتن است عمل به موارد بالا و رعايت آن ها همواره مستلزم داشتن مهارت و دانش بالاست و اگر بدون مهارت به انجام شان بپردازيد و عمل به آن ها را سرسري بگيريد بدون شك نه تنها موفق نخواهيد شد و به هدف خود نخواهيد رسيد بلكه روند پيشرفت تان به صورت نزولي خواهد بود.

براي اين كه بتوانيد در عمل به مواردي كه ذكر كرديم موفق شويد و به هدف خود در افزايش بازديد كننده ها برسيد، خريد ورودي گوگل در دسترس ترين و پر سود ترين اقدام ممكن است. در حال حاضر بستر هاي متعددي در اين زمينه وجود دارد كه در حال ارائه و فروش ورودي گوگل هستند، اما گفتنيست نبايد به هر بستر و مرجعي اعتماد كنيد و به خريد ورودي بپردازيد.

چرا كه برخي از مراجع نامعتبر فروش ورودي گوگل، بازديد كننده هاي غير واقعي و فيك ارائه مي دهند، در حالي كه مراجع معتبر با استفاده از ماهر ترين افراد و بهترين اقدامات منجر به افزايش بازديد كننده هاي كاملاً واقعي مي شوند. براي اين كه بتوانيد مراجع معتبر را از نا معتبر تشخيص دهيد لازم است مراجعي را انتخاب كنيد كيفيت فعاليت هاي خود را به اثبات رسانده اند و همچون وب سايت ما همواره مي كوشند خدمات مطلوبي ارائه دهند.

افزايش ورودي گوگل ايراني با خريد ورودي گوگل ايراني شامل چه مزايايي مي شود؟

خريد ورودي گوگل در دو دسته ي مختلف ايراني و خارجي تقسيم بندي مي شود كه هر كدام از ويژگي هاي مجزايي برخوردار است. اما لازم است خاطر نشان شويم وب سايت هاي ايراني بهتر است سراغ خريد ورودي هاي ايراني بروند چرا كه در اين صورت مي توانند وب سايت خود را در كشور معرفي كنند و منجر به افزايش ورودي گوگل ايراني شوند.

 به عبارتي ديگر در اين صورت اگر ماهييت وب سايت شما به صورت فروش محصول و يا خدمات است مي توانيد مشتريان عديد تري جذب كنيد چرا كه هدف وب سايت هايي كه داراي اين ماهييت ها هستند جذب بازديد كننده ي واقعي و به دنبال آن افزايش مشتريان بيشتر است.

يكي از نكاتي كه بايد در خريد ورودي گوگل به آن توجه داشته باشيد استفاده از كليد واژه هاي مناسب است، عمدتاً كليد واژه هايي كه به همراه برند باشند و در محتواي وب سايت مربوطه ذكر شوند همواره قادر به جذب بازديد كننده هاي بيشتري هستند.

براي خريد و سفارش اين خدمات با كيفيت به آدرس اينترنتي https://chicrank.com سايت شيك رنك مراجعه نماييد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۷:۴۲:۳۵ توسط:مربي موضوع: نظرات (0)

از ? اپليكيشن شهري در افتتاحيه تهران هوشمند رونمايي شد

از ? اپليكيشن شهري در افتتاحيه تهران هوشمند رونمايي شد

 

تهران- ايرنا- در افتتاحيه سومين نمايشگاه و همايش تهران هوشمند از ? اپليكيشن تهران من، دوچرخه، كيف پول شهروندي، بليت هوشمند و املاك من با حضور وزير ارتباطات، رييس شوراي شهر و شهردار تهران رونمايي شد.

پيروز حناچي روز دوشنبه در سومين نمايشگاه و همايش تهران هوشمند در سالن برج ميلاد اظهار داشت: مزيت كشور جمعيت جوان است كه مي‌توان آن را به فرصت تبديل كرد و وظيفه ما در شهرداري تهران علاوه بر سرويس‌هاي ايحاد شده به شهروندان، ايجاد فضاي كسب و كار نيز هست و ما يكي از اصلي‌ترين شتابدهنگان شهر تهران هستيم.

وي ادامه داد: شهرداري محيط مناسب براي افرادي كه خدمات را تسهيل مي‌كنند، ارائه مي‌دهد. ما لايحه‌اي به شوراي شهر خواهيم داد تا فضاي مناسبي براي استارتاپ‌ها ايجاد كنيم.

حناچي گفت: ما برنامه مفصلي پيش بيني كرده‌ايم و اصلي‌ترين اقدام آن تشكيل شوراي راهبردي تهران هوشمند متشكل از افراد حقيقي و حقوقي و تصويب برنامه‌ها است.

وي تصريح كرد: در اسمارت سيتي ???? شهرداري تلاش زيادي كرد و با ارائه برنامه‌ها يكي از كانديداهاي شش گانه دريافت جايزه شد. نياز است در عرصه‌هاي بين‌المللي اتفاقات خوب را به درستي منعكس كنيم كه در رنكينگ جهاني نيز قرار بگيريم.

حناچي افزود: ايده‌هاي نوآورانه، پايش‌ها و پيشرفت پروژه‌ها را در دستور كار قرار داديم و هفته گذشته در گذر نوآوري مردم با هوشمندسازي آشنا شده و در مترو نيز ادامه اين روند ادامه پيدا مي‌كند.

شهرنت شبكه اجتماعي خريد و فروش كالا و خدمات. شهرنت فروشگاهي به وسعت شهر شماست. در اپليكيشن شهرنت شما مي توانيد با توليد محتوا و به ازاي لايك و كامنت هاي دريافتي خود درآمد مستقيم ريالي داشته باشيد.

شهردار تهران تصريح كرد: نياز است بهره برداري باز و فضاي نوآوري ايجاد شود و از حداكثر فرصت استفاده كنيم و آن را به فضايي براي اشتغال كه اصلي‌ترين فرصت است استفاده و زير ساخت‌ها را ايجاد كنيم. در حوزه چالش‌هاي شهري، حل معضل پسماند در مراحل آخر است و همچنين طرح كاپ كاهش پسماند را داريم كه در حمل زباله هاي تهران موفق عمل كرده است‌ تا اساسا پسماندي را در شهر تهران دفن نكنيم و اين كار امكان پذير است.

وي عنوان كرد: هر لحظه خدمات جديدي به استارتاپ‌ها در خصوص شهر هوشمند ارائه مي‌شود. در دوره جديد تمام تلاش ما اين است كه شهرداري تهران به عنوان شتابدهنده اصلي در سطح شهر تهران خدمات ارائه كند.

حناچي همچنين در جمع خبرنگاران افزود: لايحه‌اي براي حمايت از شركت‌هاي دانش بنيان به شوراي شهر ارائه مي‌شود تا بتوانيم از  نيروي جوان به عنوان يك فرصت استفاده كنيم.

وي ادامه داد: در خصوص انتقال داده‌ها مقاومت‌هايي صورت مي‌گيرد و سرويس‌هايي وجود دارد اما پس از آن اطلاعات در اختيار همه قرار مي‌گيرد و تفاهم‌هايي كه با دستگاه‌ها داريم. همچنين بيشتر اطلاعات در اختيار بخش خصوصي است كه مي‌توانيم استفاده كنيم.

شهردار تهران در خصوص تاثير شهر هوشمند بر آلودگي هوا گفت: زماني كه سرويس و خدمات را از طريق موبايل بگيريد بسياري از سفرهاي بي مورد درون شهري حذف مي‌شود و آلودگي نيز كاهش مي‌يابد.

وي با اشاره به مشكل شركت بيدود عنوان كرد: شركت بيدود گزارش‌هايي داد كه نسبت سرمايه‌گذاري چرخ اقتصادي آن نمي‌گشت و چون نوپا است بايد استفاده كنندگان افزايش پيدا كند اما ما نيز حمايت‌هايي مي‌كنيم.

به گفته وي، تهران هوشمند عرصه رقابت است و يكي از تاثيرات آن ارزان شدن خدمات است.
سومين همايش و نمايشگاه تهران هوشمند، امروز ?? آذر ماه با همكاري دانشگاه صنعتي اميركبير در مركز همايش‌هاي برج ميلاد و با حضور معاون علمي و فناوري رياست جمهوري، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و مسؤولان شهرداري تهران آغاز به كار كرد.

شهرنت شبكه اجتماعي خريد و فروش كالا و خدمات. شهرنت فروشگاهي به وسعت شهر شماست. در اپليكيشن شهرنت شما مي توانيد با توليد محتوا و به ازاي لايك و كامنت هاي دريافتي خود درآمد مستقيم ريالي داشته باشيد.

از جمله محورهاي اين همايش دو روزه مي‌توان به مباحثي همچون داده‌ باز و حكمروايي هوشمند شهري- آگاه‌سازي، آموزش و توانمندسازي شهروندان در حوزه شهر هوشمند- مشاركت ذينفعان، بهره‌وري و اقتصاد پايدار مبتني بر داده- شهر نوآور و توسعه كسب و كارهاي فناورانه بر پايه داده اشاره كرد.

كلان داده، داده كاوي و استخراج داده‌هاي سودمند و قابل اعتماد-شهر هوشمند و شاخص‌هاي ارتقاي كيفيت زندگي در شهرها- توسعه پايدار و چالش‌هاي محيط زيست شهري-جابه‌جايي هوشمند، مدل‌سازي و تحليل داده‌هاي حمل و نقل شهري- كاربردها و روندهاي مبتني بر هوش مصنوعي در خدمات شهر هوشمند نيز از ديگر محورهاي اين رويداد فناورانه است.

برگزاري پنل‌هاي تخصصي و كارگاه‌هاي آموزشي، مسابقات استارت‌آپ‌ها در حوزه مديريت شهري و شهر هوشمند، نشست تجربه فناوري و درس‌هاي استارت‌آپي، نشست مديران كلانشهرها، سيتي تاك (city talk)، كافه سرمايه و برپايي نمايشگاه استارتاپ‌ها و شركت‌هاي دانش‌بنيان و نوآور در حاشيه اين كنفرانس و نمايشگاه پيش‌بيني شده است.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۰۳:۲۵ توسط:مربي موضوع: نظرات (0)

با خريد كليك گوگل چه اتفاقي براي سايت رخ مي دهد؟

اهميت خريد كليك ارگانيك گوگل

مسئله ي اهميت خريد كليك گوگل ايراني اين روز ها اكثر توجه ها را در ميان وب سايت داران به خود معطوف كرده است. اگر مي خواهيد با اين خدمات بيشتر آشنا شويد و يا قصد خريد آن را داريد همراهي با ما را از دست ندهيد و به مطالعه ي مطلب پايين بپردازيد.

شيك رنك در متن زير توضيحات كاملي درباره ي خريد ورودي گوگل و كليك ايراني، اهميت آن و مواردي كه بايد در اين راستا بدانيد و رعايت كنيد ارائه داده ايم كه بي شك خواندن و دانستن آن ها بسيار به درد بخور و مسمر ثمر خواهد بود.

ورودي گوگل چيست و چرا خريد آن از اهميت بالايي برخوردار است؟

دنياي وب ها و موتور هاي جستجو گر دنيايي است كه امروزه هر كسي را با خود درگير كرده، عده ي زيادي به عنوان كاربر و عده ي ديگري به عنوان مرجعي براي كسب و كار و يا ارائه ي انواع و اقسام محتوا از اين عرصه استفاده مي كنند. موتور هاي جستجو گر داراي تنوع قابل توجهي است، همان طور كه شما هم مي دانيد گوگل معروف ترين و شناخته شده ترين بستري است كه به عنوان موتور جستجو گر در سطح جهان مورد استفاده قرار مي گيرد.

حال سوال اين جاست، منظور از ورودي گوگل چيست؟ در حقيقت براي بهره مندي از اين بستر در وهله ي اول موضوع مورد نظر توسط كاربر سرچ مي شود سپس سيستم گوگل با توجه به برنامه ريزي خود مفيد ترين مطالب را به ترتيب اولويت در اختيار كاربر مي گذارد. صفحه اي كه گوگل در اين مرحله براي كاربر نمايان مي كند درواقع همان قسمت ورودي گوگل براي وب سايت ها مي باشد. پر واضح است در اين ميان كاربر وارد سايتي مي شود كه در اولويت هاي اول قرار گرفته است.

از اين رو قرار گرفتن در اولين موارد ليست پيشنهادات سيستم گوگل مهم ترين دغدغه ي مديران سايت هاي گوگلي و وب مستر هاست، به طوري كه همواره با اين دغدغه دست و پنجه نرم مي كنند؛ زيرا اساس و بنياد فعاليت هاي هر وب سايتي داشتن بازديد هاي بالا و مراجعه كنندگان كثير است. به عبارتي اگر يك وب سايت در ورودي گوگل جزء اولين اولويت ها باشد بالطبع كابران بيشتري مراجعه خواهند كرد و از ماهييّت وب سايت مطلع خواهند شد؛ در اين صورت وب سايت مورد نظر به هدف خود نزديك و نزديك تر مي شود.

وب سايت ها براي اين كه قادر به جذب بازديد كننده هاي بيشتري شوند و ماهييت وب سايت خود را به افراد متعدد تري معرفي كنند بايد اقدامات موثري در راستاي افزايش ورودي هاي خود نمايند، اقداماتي كه از نظر گوگل مفيد و مسمر ثمر هستند. همان طور كه قبلاً هم گفتيم گوگل مواردي را در قسمت هاي اول قرار مي دهد كه داراي محتواي مفيد تري براي كاربر باشند، اما سوالي كه در اين راستا وجود دارد اين است كه چه محتوا ها و وب سايت هايي از نظر گوگل مفيد تر شناخته مي شوند؟

براي انجام اقدامات موثر ابتدا لازم است اطلاعات خود را در رابطه پارامتر هاي مد نظر گوگل به عنوان محتوا هاي مفيد  تكميل كنيد. در حقيقت براي انجام اين كار و رسيدن به اين هدف بايد وب سايت خود را بهينه سازي نماييد، اين عمل مستلزم اقدامات متعددي است. لازم به ذكر است بهينه سازي وب سايت ها در درگاه گوگل با خريد ورودي گوگل نه تنها ميسر مي شود بلكه به مراتب ساده تر و مطلوب تر از روش هاي ديگر است؛ در ادامه مي توانيد بيشتر با اين فرايند به خصوص خريد ورودي گوگل ايراني آشنا شويد.

افزايش كليك گوگل ايراني و كاملاً واقعي

وب سايت هاي فارسي زبان و ايراني به طور قطع خواستار جذب بازديد كننده هاي ايراني و فارسي زبان هستند، چرا كه جذب بازديد كننده هاي بومي منجر به رونق فعاليت هاي وب سايت مربوطه مي شود. اگر شما هم يكي از دارندگان وب سايت هاي ايراني هستيد لازم است براي جذب بازديد كننده اقدامات متعددي انجام دهيد كه برخي از آن ها عبارتند از موارد زير:

 • انجام تبليغات گسترده و مطلوب، تبليغاتي كه در بستر هاي مناسب و براي جامعه ي هدف (افراد ايراني) ارائه شود. توجه داشته باشيد نوع اين تبليغات نيز بسيار مهم است و بايد از مطالب و اِلمان هاي جذابي استفاده كنيد.
 • طراحي وب سايت با استفاده از جذاب ترين رنگ ها، طرح ها، تصاوير و اِلمان ها به نوعي كه از جذابيت مطلوبي برخوردار باشند. لازم به ذكر است استفاده از ترفند هاي روانشناسي در طراحي وب سايت تاثير بسزايي مي گذارد.
 • ارائه مطالبي كه با استفاده از قوانين و اصول سئو بهينه سازي شده اند. لازم به تاكيد است استفاده از مطالب سئو شده از اهميت بسيار بالايي برخوردار است، چرا كه يكي از اصلي ترين پارامتر هاي مد نظر گوگل مطالب درج شده در وب سايت هاست و زماني كه اصول سئو به خوبي پياده سازي شده باشد مرجع مربوطه از نظر گوگل به مراتب بهتر و مفيد تر شناخته مي شوند.
 • و موارد بسيار زياد ديگري از اين دست.

لازم به گفتن است عمل به موارد بالا و رعايت آن ها همواره مستلزم داشتن مهارت و دانش بالاست و اگر بدون مهارت به انجام شان بپردازيد و عمل به آن ها را سرسري بگيريد بدون شك نه تنها موفق نخواهيد شد و به هدف خود نخواهيد رسيد بلكه روند پيشرفت تان به صورت نزولي خواهد بود.

براي اين كه بتوانيد در عمل به مواردي كه ذكر كرديم موفق شويد و به هدف خود در افزايش بازديد كننده ها برسيد، خريد ورودي گوگل در دسترس ترين و پر سود ترين اقدام ممكن است. در حال حاضر بستر هاي متعددي در اين زمينه وجود دارد كه در حال ارائه و فروش ورودي گوگل هستند، اما گفتنيست نبايد به هر بستر و مرجعي اعتماد كنيد و به خريد ورودي بپردازيد.

چرا كه برخي از مراجع نامعتبر فروش ورودي گوگل، بازديد كننده هاي غير واقعي و فيك ارائه مي دهند، در حالي كه مراجع معتبر با استفاده از ماهر ترين افراد و بهترين اقدامات منجر به افزايش بازديد كننده هاي كاملاً واقعي مي شوند. براي اين كه بتوانيد مراجع معتبر را از نا معتبر تشخيص دهيد لازم است مراجعي را انتخاب كنيد كيفيت فعاليت هاي خود را به اثبات رسانده اند و همچون وب سايت ما همواره مي كوشند خدمات مطلوبي ارائه دهند.

افزايش ورودي گوگل ايراني با خريد ورودي گوگل ايراني شامل چه مزايايي مي شود؟

خريد ورودي گوگل در دو دسته ي مختلف ايراني و خارجي تقسيم بندي مي شود كه هر كدام از ويژگي هاي مجزايي برخوردار است. اما لازم است خاطر نشان شويم وب سايت هاي ايراني بهتر است سراغ خريد ورودي هاي ايراني بروند چرا كه در اين صورت مي توانند وب سايت خود را در كشور معرفي كنند و منجر به افزايش ورودي گوگل ايراني شوند.

 به عبارتي ديگر در اين صورت اگر ماهييت وب سايت شما به صورت فروش محصول و يا خدمات است مي توانيد مشتريان عديد تري جذب كنيد چرا كه هدف وب سايت هايي كه داراي اين ماهييت ها هستند جذب بازديد كننده ي واقعي و به دنبال آن افزايش مشتريان بيشتر است.

يكي از نكاتي كه بايد در خريد ورودي گوگل به آن توجه داشته باشيد استفاده از كليد واژه هاي مناسب است، عمدتاً كليد واژه هايي كه به همراه برند باشند و در محتواي وب سايت مربوطه ذكر شوند همواره قادر به جذب بازديد كننده هاي بيشتري هستند.

براي خريد و سفارش اين خدمات با كيفيت به آدرس اينترنتي https://chicrank.com سايت شيك رنك مراجعه نماييد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۳۸:۲۱ توسط:مربي موضوع: نظرات (0)

چرا بازديد بازديد و كليك گوگل براي سايتمان بخريم؟

اگر مي خواهيد به بازدهي مطلوبي در فضاي مجازي برسيد همانند فضاي حقيقي كه نيازمند اقدامات حضوري است، بايد اقداماتي را انجام دهيد تا بتوانيد بهتر و موثر تر ديده شويد. حالاست كه بايد درباره ي خريد بازديد گوگل بيشتر صحبت كنيم، لذا جزء تاثير گذار ترين اقدامات در راستاي ديده شدن است.

چرا ورودي گوگل بخريم؟

پيرو بحث اهميت خريد بازديد و ورودي گوگل مي خواهيم در اين بخش در مورد سوال اينكه چرا بايد ورودي و كليك گوگل بخريم، صحبت كنيم. در واقع ورودي ها در اين موتور جست و جو گر بسيار مهم اند و اكثر كساني كه صاحب وب سايت در اين فضا مي باشند به دنبال خريد ورودي و ترافيك با كيفيت مانند بازديد گوگل هستند.

همان طور كه مي دانيد اين تعداد بازديد ها، از طرف كاربران است كه نشان دهنده ي سطح شناخت جامعه نسبت به وب سايت شماست، اين مسئله به قدري مهم است كه در جايگاه اول اهداف راه اندازي وب سايت هاي اينترنتي قرار گرفته. به گونه اي كه تمام وب سايت داران به دنبال بهترين راهكار ها براي افزايش آمار بازديد هاي خود هستند.

براي اين كه بازديد يك وب سايت به نحو احسن و به صورت كاملاً ارگانيك افزايش يابد، لازم است ورودي گوگل خريداري شود. ارائه ي ورودي هاي استاندارد و حقيقي گوگل از طريق وب سايت هاي مختلفي از جمله سايت شيك رنك - جهش فا - كليك اول - كليك بوم - بازديد يار انجام مي گيرد.

مزاياي پكيج افزايش كليك گوگل

وب سايت هاي متعددي وجود دارند كه پكيج افزايش كليك گوگل را ارائه مي دهند، مزاياي پكيج افزايش كليك و ورودي گوگل به قدري بالاست كه در حال حاضر از تقاضا كنندگان متعددي برخوردار است.

اگر مي خواهيد از مزاياي خريد ورودي گوگل مطلع شويد تنها لازم است از خريداران قبلي بپرسيد، تا مزاياي پر شمار آن را بگويند.

از جمله برخي از بارز ترين مزاياي خريد ورودي گوگل عبارتند از:

 • افزايش چشمگير بازديد كنندگان حقيقي
 • افزايش تعداد مشتري ها
 • افزايش تعاملات در وب سايت
 • نمايش وب سايت در صفحات اول گوگل كه مي توان آن را به عنوان مهم ترين تاثير اين اقدام معرفي كرد‌.
 • و ...

اهميت سفارش ورودي گوگل بر سئو

گوگل داراي حساسيت هاي بالايي براي بررسي انواع محتوا هاي درج شده در وب سايت ها مي باشد، به نحوي كه فقط مطالب استاندارد و مورد قبول خود را منتشر مي كند و با توجه به سرچ كاربر نزديك ترين وب سايت ها پيشنهاد مي دهد. اين مسئله از براي گوگل به قدري مهم محسوب مي شود كه حتي لازم است بدانيد در بعضي مواقع محتوا هايي كه از نظر گوگل غير اصولي و نامناسب هستند، جريمه مي شوند.

در اين جاست كه اهميت ورودي گوگل بر سئو مطرح مي شود، در حقيقت سئو به محتوا هايي گفته مي شود كه بر اساس ضوابط و قوانين گوگل نوشته شده باشند؛ از اين رو با خريد ورودي گوگل مي توانيد محتواي وب سايت خود را سئو سازي كرده و به دنبال آن بازديد كنندگان بيشتري جذب كنيد.

براي سفارش و خريد به سايت شيك رنك به آدرس اينترنتي https://chicrank.com مراجعه نماييد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۸:۴۹:۵۵ توسط:مربي موضوع: نظرات (0)

جزيره قشم از نگاهي ديگر در لحظه آخر !

جزيره قشم يا جزيره عجايب هفتگانه؟ همه ي ما در مورد قشم و جاذبه ها و زيبايي هاي منحصر به فرد آن به وفور شنيده ايم.
 

 

به دليل جاذبه هاي بي شمار و بكر، جزيره قشم به يكي از مقاصد مهم گردشگري در ايران تبديل شده است از اين رو سالانه ميزبان تعداد زيادي گردشگر و توريست مي باشد. وسعت بزرگترين جزيره ايران كه در خليج فارس و در تنگه هرمز قرار دارد از 22 كشور در جهان بزرگ تر است. لحظه آخر در اين مقاله قصد دارد تا شما را با دانستني هاي مربوط به قشم آشنا كند.

تاريخچه جزيره قشم
قدمت جزيره قشم با مساحت حدودي 1491 كيلوكتر مربع  به دوره ساسانيان بر مي گردد و در آن دوران با نام ابركاروان شناخته شده بود. ابركاروان كه به معني جزيره بزرگ بود از دوران صفويه از ابركاروان به قشم يا كشم ( گويش سواحل نشينان) تغيير كرد. به مرور زمان پاي اروپاييان به  خصوص پرتغالي ها به قشم باز شد و در زمان قاجار به طور رسمي بر اين جزيره حكومت كردند تا اينكه بعد از حكومت قاجار قشم به ايران برگردانده شد. در سال 1382 تمام مناطق قشم به منطقه ي آزاد تبديل شد و اداره كردن آن به سازمان منطقه ي آزاد واگذار شد. زبان ساكنان جزيره قشم مانند تمام جزاير نشينان فارسي اما با كمي لهجه اي مجاور بندر عباس مي باشد. اين جزيره از شمال به بندر عباس، از جنوب به جزيره هنگام و از شرق به جزيره لارك محدود مي شود. چشمه هايي كه در اين جزيره وجود دارند عمدتا داراي آب شور مي باشد. نكته جالبي كه وجود دارد اين است كه صيادهاي اين جزيره آخرين روز از ماه تير را نوروز صياد مي نامند كه در اين روز هيچ ماهي و موجود آبزي شكار نمي كنند و از خودردن آبزيان خودداري مي كنند.

 منبع : خبر فوري


 

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۰۴:۳۴ توسط:مربي موضوع: نظرات (0)

مهاجرت تحصيلي به خارج از كشور با رايابين الملل

مهاجرت تحصيلي به خارج از كشور با رايابين الملل

در سال هاي اخير در كشور عزيزمان ايران يكي از موانع جدي براي جوانان كشور براي ادامه تحصيل در رشته و دانشگاه موردعلاقه دانشجويان سد بزرگ كنكور است، اما در بسياري از كشورها كنكوري وجود ندارد و اين فرصت را براي متقاضيان ايجاد مي كند تا با استفاده از يك مسير منطقي و راحت در رشته موردعلاقه و دانشگاه مناسب تحصيل كنند. عدم وجود كنكور در اين كشورها اولين و يكي از جذاب ترين مزيت هاي تحصيل خارج از كشور براي جوانان كشورمان است. بنابراين مي توان با تحقيق و مشورت و مشاوره و يك انتخاب آگاهانه در رشته موردعلاقه خود و در يكي از دانشگاه‌هاي خوب بين‌المللي تحصيل كند.

مهاجرت به كانادا

داشتن يك مدرك تحصيلي بين المللي مي‌تواند به جوانان در مسير آينده زندگي آنها كمك زيادي كند و گزينه هاي زيادي براي انتخاب شغل و ادامه زندگي براي آنان بوجود بياورد.

اما انتخاب كشور، دانشگاه و رشته تحصيلي مناسب كار آساني نيست و انتخاب اشتباه مي تواند تمام شيريني هاي گفته شده را از بين ببرد و هزينه هاي انجام شده را نابود كند.

شركت رايابين الملل با استفاده از متخصصان با تجربه و دانش روز و آگاهي از شرايط كشورهاي مختلف و آشنايي با رشته هاي مختلف تحصيلي، مي تواند بهترين مشاوره ها را به متقاضيان ارائه كند و در زمان و هزينه هاي شما براي دريافت مجوز تحصيل در كشورهاي اروپايي و كانادا صرفه جويي كند.

رايا بين الملل يك شركت ايراني-كانادايي است كه با داشتن تجربه پرونده هاي مهاجرت مختلف بهترين خدمات و راهنمايي ها را به شما براي ادامه تحصيل و كار در كشورهاي مختلف دنيا بويژه كانادا ارائه كند تا در سختي هاي اين مسير تنها نباشيد و در كمترين زمان اين مسير سخت را پشت سر بگذاريد. براي آشنايي بيشتر با شرايط تحصيلي و مدارك مورد نياز و زندگي در كشورهاي مختلف مي توانيد به سايت رايا بين الملل مراجعه كنيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۰۰:۴۹ توسط:مربي موضوع: نظرات (0)